poniedziałek 29 kwietnia 2024r.   imieniny: Angelina, Augustyn, Bogusław

3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (10)
POGOŃ POKONAŁA DRAWĘ

13 kwietnia, nareszcie na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbyło się spotkanie CRS Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. Już od pierwszej połowy meczu, widać było dominację podopiecznych Michała Diakowa.

Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0. Prawdziwe widowisko, miało miejsce w drugiej połowie spotkania, kiedy to wynik poszybował mocno w górę. CRS Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6:0.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Patryk Niegowski, Patryk Niedźwiedź, Kamil Błaż, Konrad Bednarski, Kacper Czarnecki i Mateusz Gadzała. Kolejny mecz CRS Pogoń Barlinek zagra na wyjeździe.

Ponownie przy Sportowej, będzie można kibicować 27 kwietnia, kiedy to nasza drużyna podejmować będzie Sokoła Suliszewo. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 14.00.