Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 15 maja 2024r.   imieniny: Berta, Cecyliusz, Jan

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.125 1 1 1 1 1 Ocena 4.13 (24)
BARLINEK CZEKA NA RZECZYWISTE ZMIANY

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy. Dzięki Państwa zaufaniu jestem w drugiej turze wyborów na Burmistrza Barlinka. Liczę, że wezmą Państwo udział w głosowaniu w najbliższą niedzielę - 21 kwietnia 2024 r. Bardzo Państwa zachęcam do udziału w tych wyborach - frekwencja będzie miała wielkie znaczenie.

Głosując, mają Państwo realny wpływ na przyszłość naszego Miasta i całej Gminy. To przejaw naszej troski o najbliższe otoczenie, o samorząd.

Moje główne propozycje koncentrują się na poprawie jakości życia Mieszkańców. Największym wyzwaniem jest oczywiście walka o nasz barlinecki szpital, który musimy uratować i rozwinąć, byśmy wszyscy czuli się bezpiecznie. Następnie zadbam o nasze drogi, czyste powietrze i oczywiście uporządkujemy sprawy odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. Mamy wiele do zrobienia w obszarze oświaty i edukacji naszych pociech. Chcę postawić na współpracę ze stowarzyszeniami, organizacjami społecznymi, sportowymi i kulturalnymi. Przedsiębiorca, rolnik, obywatel będzie traktowany jak partner dla samorządu. Rozwój Gminy to rozwój jej mieszkańców. Jako najaktywniejszy radny, a przede wszystkim rodowity barlinianin w mijającej kadencji walczyłem o sprawy najważniejsze dla nas wszystkich.

Gwarantuję dynamizm i skuteczność w działaniu! Barlinek nie może być dłużej w stagnacji, wykorzystajmy dobrze każdą pozyskaną złotówkę! Wykorzystajmy nasze szanse, by skutecznie zaspakajać najpilniejsze potrzeby Mieszkańców.

Proszę Państwa o poparcie. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, jeśli obdarzą mnie Państwo swoim zaufaniem. Państwa głos poparcia będzie głosem na TAK dla dobrej przyszłości miasta i gminy, dla rzeczywistej zmiany, dla Barlinka dla Mieszkańców!  Życzę Państwu wszelkiej pomyślności.

 

Z wyrazami szacunku
Cezary Krzyżanowski
Kandydat na Burmistrza Barlinka
Burmistrz dla Mieszkańców
A nie dla siebie!

 

‼️ Głosujmy Dla Barlinka ‼️ Już w niedzielę II Tura Wyborów na Burmistrza Barlinka ‼️

Opublikowany przez Cezarego Krzyzanowskiego Piątek, 19 kwietnia 2024