barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Dach - konkurs zakończony Drukuj Email
12.02.2012.

Image
Gdzie to jest?
Zapraszamy do udziału w konkursie: Gdzie to jest? Dla internauty, który najszybciej nadeśle mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrodę w postaci T-Shirta z logiem naszego portalu. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu, nagrody czekają.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4154 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Gwiazda - Gdzie to jest? Drukuj Email
01.02.2012.

Image
Gdzie to jest?
Dla osób, które najszybciej nadeślą e-mailem: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć odpowiedź na pytanie: Gdzie znajduje się pokazane na zdjęciu miejsce? mamy pięć podwójnych zaproszeń do KINA PANORAMA. Zwycięzcy otrzymają bezpłatny wstęp na film pt. "W CIEMNOŚCI" Agnieszki Holland, który został niedawno nominowany do Oskara - największego wyróżnienia w świecie filmu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4297 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Żeliwna tablica 1902r. - konkurs zakończony Drukuj Email
15.11.2011.

Image
Gdzie to jest?
Poprzednia zagadka dotyczyła budynku zbudowanego w 1898 roku na terenie Fabryki Pługów Schwartzów. Dziś prezentujemy budynek z bardzo podobną tablicą, która dawniej stanowiła swoisty podpis budowniczego. Zadanie jest tym trudniejsze, że tablica widoczna jest tylko zimą, gdyż przez większą część roku przesłonięta jest przez liście.

Image foto

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 5350 | Drukuj

Czytaj całość…
 
1898 - Gdzie to jest? Drukuj Email
29.09.2011.

Image
Gdzie to jest - 1898
Dziś prezentujemy fragment budynku z końca XIX stulecia. Dla osoby, która trafnie wskaże miejsce gdzie przedstawiony budynek się znajduje i poda nazwisko jego pierwszego lokatora i właściciela ufundowaliśmy nagrodę w postaci pendrive'a z logo portalu Barlinek24.pl. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Image foto

Komentarze (2) | Odsłon: 7033 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Kłódka - gdzie to jest? Drukuj Email
02.04.2011.

Image
Kłódka - gdzie to jest?
W dzisiejszej edycji konkursu prezentujemy zdjęcie nadesłane przez naszego czytelnika. Dla osoby, która najszybciej nadeśle mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrodę w postaci Pendriva 4GB. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3856 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Gdzie to było? Drukuj Email
03.01.2011.

Barlinek
Gdzie to było?
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, dziś zagadka historyczna. Dla osoby, która najszybciej nadeśle mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrodę w postaci Pendriva 4GB. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4863 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puzzle - gdzie to jest? Drukuj Email
13.08.2010.

Image
Gdzie to jest?
Zapraszamy do udziału w konkursie: Gdzie to jest? Tym razem prezentujemy tylko fragment zdjęcia. W kolejnych dniach będziemy odsłaniać następne części. Dla internauty, który najszybciej nadeśle mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrodę w postaci T-Shirta z logiem naszego portalu. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 5408 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Gdzie to jest? Drukuj Email
14.02.2010.

Image
Gdzie to jest?
Zapraszamy do rozwiązania kolejnej zagadki. Gdzie znajdują się fotografowane dwa miejsca? Dla dwóch osób, które najszybciej nadeślą mailem prawidłową odpowiedź ufundowaliśmy nagrody: pierwsza odpowiedź - Pendrive 2 GB, druga - koszulka z logiem naszego portalu. Odgadłeś? Wiesz gdzie to jest? Napisz do nas: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Zachęcamy do zgłaszania własnych propozycji do konkursu.

Komentarze (1) | Odsłon: 4052 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast. » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 47
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Seat Alhambra 1.9 tdi, 1999 rok
Automat do pieczenia chleba (2 chleby równocześnie)
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
26.02.15:32
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(8 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.