barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Świąteczny Puls Barlinka
24.12.2012.

Image
Świąteczny Puls Barlinka
W najnowszym Pulsie przeczytamy o nowej ustawie śmieciowej i zamieszaniu jakie wywołuje wśród samorządów w całej Polsce. Będzie również relacja z Barlineckich Gęsiarek 2012 oraz wywiad z Burmistrzem Barlinka. Ponadto dowiemy się jaka była decyzja radnych powiatu w sprawie komercjalizacji szpitala w Barlinku oraz czy radni powiatu przegłosowali obniżenie pensji Starosty Myśliborskiego, który miał mniejsze uposażenie od swojego zastępcy.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4349 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /118/
28.09.2012.

Image
Puls Barlinka /118/
W kolejnym wydaniu Pulsu Barlinka zapraszamy do przeczytania wywiadu z 12-letnim Kamilem Nowackim z Barlinka, który z dużymi sukcesami startuje w zawodach młodzieżowego żużla. Dowiemy się co było tematem jednej z najważniejszych sesji Rady Miejskiej w tym roku. Przeczytamy również o tym co może czekać działkowców w przypadku uchwalenia niekorzystnych dla nich przepisów.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4152 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Nowy, odmieniony "Puls Barlinka" już w sprzedaży!
16.07.2012.

Image
Puls Barlinka /116/
W najnowszym numerze Pulsu poznamy szczegóły zatrzymania przez policję podpalaczy hali sportowej przy ul. Gorzowskiej. Dowiemy się jak doszło do sytuacji, że radna stała się zakładniczką swoich kolegów z Komisji Rewizyjnej. Poznamy powody, dla których radni podzielili sołectwo Dziedzice na dwa odrębne sołectwa.

Image video

Komentarze (5) | Odsłon: 6046 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /115/
18.06.2012.

Image
Puls Barlinka /115/
W najnowszym numerze Pulsu Barlinka relacja z MTB oraz interesujący wywiad z organizatorami zawodów.

Dowiemy się również, co powodowało, że diety naszych radnych rosły każdego roku. Przeczytamy o powodach przestąpienia Barlinka do Aglomeracji Gorzowskiej oraz dowiemy się jak mieszkańcy naszego miasta świętowali setne urodziny Gęsiarki.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3383 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /114/
09.05.2012.

Image
Puls Barlinka /114/
W kolejnym wydaniu Pulsu Barlinka, zachęcamy m.in. do wyjazdu na mecz żużlowy do Gorzowa Wlkp., w którym zmierzy się Stal Gorzów z Falubazem Zielona Góra.  Poza tym przeczytać będzie można o zbliżających się zawodach kolarskich MTB, oraz o koncercie dla zwierzaków.

Przeczytamy o kłopotach, z jakimi borykają się ci, którzy autobusem muszą dojechać do Myśliborza. Zajrzymy do zespołów Feeling i Fabryki tańca Barlinek. Będzie o koncercie charytatywnym i Rajdzie Pomorskim 2012.

Nie zabraknie wiadomości piłkarskich, przepisu kulinarnego, horoskopu i krzyżówki.

Komentarze (5) | Odsłon: 3918 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /113/
13.04.2012.

Image
Puls Barlinka /113/
O działalności Komisji Rewizyjnej barlineckiej Rady Miejskiej i wniosku o przeprowadzenie kontroli zewnętrznej, będzie można m.in. przeczytać w kolejnym Pulsie Barlinka. Dowiemy się także, jaką pasję mają państwo Maria i Jan Kołosowscy.

W numerze także o śpiewających przedszkolakach, o targach turystycznych i nie tylko, w Berlinie i Strasburgu. Będzie horoskop, sport i przepis kulinarny. Te i wiele innych rzeczy w Pulsie Barlinka, który w sprzedaży ukaże się 14 kwietnia.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3338 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /112/
16.03.2012.

Image
Puls Barlinka /112/
O tym, co i za ile buduje barlinecki „Bratek”, oraz jak mu można w tym pomóc, dowiedzieć się będzie można z kolejnego numeru Pulsu Barlinka. Będzie o świętach Wielkanocnych i budynku, który grozi zawaleniem. Przeczytamy o nowej atrakcji dla dzieciaków i młodzieży, która powstaje w pobliżu plaży miejskiej.

Dowiemy się, dlaczego barlineccy radni chcą, aby burmistrz wyjaśnił wysokość podatków, jakie muszą płacić m.in. mieszkańcy wiosek. Będzie można przeczytać, jakie bonifikaty ustaliła Rada Miejska, w przekształceniu użytkowania wieczystego, we własność.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3327 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /111/
15.02.2012.

Image
Puls Barlinka /111/
W kolejnym Pulsie Barlinka będzie można przeczytać m.in. o parach małżeńskich, które przeżyły ze sobą 25 i 50 lat. O tym, jak miasto świętowało kolejną rocznicę nadania praw miejskich. Dowiemy się, co nowego u barlineckich krwiodawców? Dlaczego niektórzy chcą, aby zmienić zasady ruchu na ulicy Fabrycznej?

Dowiemy się, jak o pomocy naszemu szpitalowi, dyskutowano na sesji Rady Miejskiej. Będzie o tym, kto otrzymał Perły Turystyczne? Będą wiadomości od krótkofalowców, a szczególnie o tym, czego im teraz najbardziej potrzeba?

Od Piotra Adamioka, dowiemy się czy i czym, karmić zimujące na naszym jeziorze ptaki? Jak zawsze, nie zabraknie horoskopu, przepisu kulinarnego, krzyżówki i sportu. Gazeta w sprzedaży ukaże się w sobotę, 18. lutego.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 3655 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 67
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.