barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Puls Barlinka /102/
13.05.2011.

Image
Puls Barlinka /102/
W najnowszym Pulsie Barlinka przeczytać będzie można m.in. o części radnych, którzy szkodzą gminie i jej mieszkańcom. Będzie o Mistrzostwach Barlinka MTB w kolarstwie górskim, które miały się nie odbyć. Dowiemy się, co radny Łukasz Stankiewicz, myśli o decyzji podjętej przez niektórych radnych, w związku z projektem „Decydujmy Razem”.

Prześledzimy, jak obchodzono Majówkę w mieście. Będą tzw. kryminałki, przepis kulinarny, krzyżówka i horoskop. Nie zabraknie sportu i wiadomości o poczynaniach Pogoni Barlinek. Swoimi sukcesami pochwalą się szachiści i lekkoatleci. Gazeta ukaże się w sprzedaży 15. maja.
JS 

Komentarze (4) | Odsłon: 4154 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /101/
14.04.2011.

Image
Puls Barlinka /101/
W kolejnym numerze Pulsu Barlinka przeczytamy m.in. o Międzynarodowym Dniu Teatru. O rocznicy tragedii smoleńskiej. O stanie pół i dróg w gminie Barlinek. Zobaczymy, jakie kolejne osiągnięcia zapisał na swoim koncie barlinecki Feeling. Zajrzymy do szóstoklasistów, którzy pisali sprawdziany z trzech lat nauki.

Wspomnimy Jana Pawła II. Zajrzymy do Mostkowa i Bajkolandii. Będzie można przeczytać, kto został laureatem XVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Jak zawsze nie zabraknie kryminałków, horoskopu, kulinarnego przepisu i sportu.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1628 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /100/
17.03.2011.

Image
Puls Barlinka /100/
W jubileuszowym, setnym, Pulsie Barlinka będzie można przeczytać m.in. o tym, co pisaliśmy w pierwszym jego numerze. Będzie wywiad z piłkarzem, mieszkańcem Barlinka, Marcinem Kikutem. Nie zabraknie opisów imprez, które w ostatnim czasie odbyły się w mieście. Dnia Kobiet, Barlineckiego Tańca z Gwiazdami i Gali Sportu.

Będzie relacja z gali tanecznej z okazji piętnastolecia zespołu Barlinek – Uśmiechy. Nie zabraknie wiadomości sportowych, m.in. tej, że mimo rezygnacji BOK z organizacji Mistrzostw Barlinka MTB w kolarstwie górskim, impreza odbędzie się.

Komentarze (1) | Odsłon: 2791 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /99/
13.02.2011.

Image
Puls Barlinka /99/
W najnowszym wydaniu Pulsu Barlinka przeczytamy m.in. wywiad z dyrektorką Barlineckiego Ośrodka Kultury o tym, co czeka nas w kulturze w 2011 roku.

Dowiemy się jak miasto uhonorowało srebrnych i złotych jubilatów. Zapoznamy się ze stanowiskiem barlineckich przedsiębiorców, dotyczącym lokalnych podatków.

Podsumujemy miniony sezon turystyczny. Dowiemy się, czym zajmuje się kurator rodzinny. Będzie horoskop, przepis kulinarny i wiadomości sportowe. W tych ostatnich m.in. o przygotowaniach do nowego sezony piłkarskiego, barlineckiej Pogoni. Gazeta w sklepach ukaże się 12. lutego.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2587 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /98/
14.01.2011.

Image
Puls Barlinka /98/
W kolejnym numerze Pulsu Barlinka będzie można przeczytać o tym, jak zbieraliśmy pieniądze podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dowiemy się, kto został nagrodzony barlineckimi Gęsiarkami?

Przeczytamy o trudnościach, jakie sprawia zima na ulicy 31 Stycznia. O bestialskim zabiciu łabędzie. Będzie horoskop, kulinarny przepis i krzyżówka. Oczywiście nie zabraknie sportu. Gazeta w sklepach ukarze się15. stycznia.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1715 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /97/
16.12.2010.

Image
Puls Barlinka /97/
W kolejnym numerze Pulsu Barlinka będzie można przeczytać m.in. o odbytych już dwóch sesjach Rady Miejskiej nowej kadencji. O udziale barlinian w akcji Dzień Dawcy Szpiku.

O bezdomnych i pomocy, na jaką mogą liczyć. O świecie Klubu Seniora. Wrócimy do pożaru byłej hali sportowej, na ul. Gorzowskiej.

Zajrzymy do najmłodszych żeglarzy, którzy podsumowali sezon. Będą kryminałki, horoskop, kulinarny przepis i krzyżówka. Gazeta w kioskach ukaże się w piątek 17. grudnia.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2205 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /96/
14.11.2010.

Image
Puls Barlinka /96/
W najnowszy Pulsie Barlinka, przeczytać będzie można m.in. o zbliżających się wyborach samorządowych. O dietach radnych, które pozostały nie zmienione. O kontrowersjach wokół dzierżawy budynku po byłym Netto. O akcji, dzięki której dzieciaki z najuboższych rodzin dostaną buty na zimę.

Będzie można przeczytać o wręczeniu sztandaru, dla Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Barlinku. Dowiemy się, co zwiedzali barlineccy seniorzy. Przeczytamy, o ścieżkach rowerowych, które nimi nie są.

Dowiemy się, jak rozpoczęła się inauguracja roku kulturalnego? Będzie sport. A w nim m.in. podsumowanie u kolarzy i III liga piłki nożnej. Nie zabraknie horoskopu, krzyżówki i przepisu kulinarnego. Gazeta ukaże się w sprzedaży w poniedziałek, 15. listopada. 

Komentarze (7) | Odsłon: 2886 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /95/
14.10.2010.

Image
Puls Barlinka /95/
W nowym numerze Pulsu Barlinka będzie można przeczytać m.in. wywiad z kandydatem Platformy Obywatelskiej na burmistrza Barlinka, Mariuszem Maciejewskim. Dowiemy się, kto i dlaczego zbiera pieniądze na buty, dla ubogich dzieciaków z terenu naszej gminy. Przeczytamy jak dyskutowano o nazwie dla nowego ronda, zlokalizowanego na ul. Szosowej.

Sprawdzimy razem z policjantami, jak wygląda weekendowa noc na terenia Barlinka. Trafimy na Polanę Bratków, gdzie powstaje nowa siedziba Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Bratek”. Przeczytamy o kilku imprezach, które w ostatnim czasie odbyły się na terenie gminy.

Zaproponujemy naszym czytelnikom, prawybory burmistrza z Pulsem Barlinka. Nie zabraknie sportu, horoskopu i krzyżówki. Te i wiele innych rzeczy można będzie przeczytać w kolejnym Pulsie Barlinka, który w sprzedaży ukaże się w piątek, 15. października
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2094 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 17 - 24 z 67
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.