barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Puls Barlinka /94/
13.09.2010.

Image
Puls Barlinka /94/
W kolejnym numerze Pulsu Barlinka, będzie można przeczytać m.in. o tym, jak przebiegały Dożynki Gminne w Lutówku. O koncercie charytatywnym, z którego dochód przeznaczono dla chorej Malwinki. Opisaliśmy, jak bawili się mieszkańcy Mostkowa i Dziedzic. Przeczytamy, co nie podoba się rodzicom, którzy składali podania o przyjęcie do Przedszkola „Pod Topolą”.

Poinformujemy, co słychać u barlineckich krótkofalowców. Podsumujemy Barlineckie Lato Teatralne.  Nie zabraknie wiadomości sportowych. Będzie przepis kulinarny, horoskop i krzyżówka.

Te i wiele innych rzeczy dotyczących miasta i okolicy w najnowszym Pulsie Barlinka, który w sprzedaży ukaże się 15. września.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2165 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /93/
12.08.2010.

Image
Puls Barlinka /93/
W kolejnym Pulsie Barlinka będzie można przeczytać m.in. o proteście prawie 200 mieszkańców miasta, dotyczącym braku ekranów dźwiękochłonnych na projektowanej trasie średnicowej. O rozpoczynającym się 18. Barlineckim Lecie Teatralnym. Zajrzymy do oświadczeń majątkowych gminnych radnych.

Podsumujemy zakończony niedawno Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera. Będzie można przeczytać także, o zniszczeniach czynionych przez wandali w parku zabaw i dowiedzieć się, kto za ich naprawę płaci. Dowiemy się, co słychać u barlineckich emerytów?

Nie zabraknie sportu, a w nim chociażby o przygotowaniach do rozgrywek III ligi naszej barlineckiej Pogoni. Przeczytamy także o kolejnych osiągnięciach miejscowych kolarzy. Będzie horoskop, przepis kulinarny i krzyżówka. Gazeta ukaże się w sprzedaży w sobotę, 14. sierpnia.
Js

Komentarze (1) | Odsłon: 2207 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /92/
15.07.2010.

Image
Puls Barlinka /92/
W kolejnym Pulsie Barlinka będzie można przeczytać m.in. o tym, ile zarabia gminna władza. Zajrzymy im do portfeli. Dowiemy się, kto finansował marsz burmistrza Zygmunta Siarkiewicza, z okazji 20 – lecia samorządu gminnego, do Szczecina. Klaus Borne Fabryka Drzwi, produkuje meble już 10 lat. O tym także w najnowszym Pulsie Barlinka.

Dowiemy się, co zostanie wybudowane na osiedlu Górny Taras. Nie zabraknie sportu. Będzie horoskop, przepis kulinarny i krzyżówka. Gazeta ukaże się w kioskach w piątek 16. lipca.
Js

Komentarze (1) | Odsłon: 2298 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /91/
30.06.2010.

Image
Puls Barlinka /91/
W kolejnym Pulsie Barlinka, będzie można przeczytać m.in. o zakończonych niedawno Dniach Barlinka. Poznamy nową królową Puszczy Barlineckiej i Osobowość Roku. Przeczytamy o marszu burmistrza Zygmunta Siarkiewicza, do Szczecina. Zobaczymy, kogo gościli u siebie uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1.

Poznamy sylwetkę nowego komendanta policji w Barlinku. Razem z emerytami zwidzimy m.in. Grecje. Przeczytamy, co w Schneverdingen robili przedstawiciele gminy. Porozmawiamy z byłą królową Puszczy Barlineckiej, Agnieszką Skowron. Poinformujemy, co znalazło się w samochodzie ciężarowym, który z darami pojechał do powodzian.

Nie zabraknie sportu i relacji z ostatnich meczy w IV lidze, Pogoni Barlinek. Będzie horoskop, przepis kulinarny i krzyżówka. W kioskach 91. Puls Barlinka ukaże się 1. lipca (czwartek).
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2130 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /90/
14.06.2010.

Image
Puls Barlinka /90/
W najnowszym Pulsie Barlinka, będzie można przeczytać m.in. o obchodach w mieście 20. Rocznicy Samorządów Gminnych. O pomysłach na wykorzystanie hali, gdzie jeszcze do niedawna mieścił się sklep NETTO. O obchodach Dnia dziecka w mieście i okolicy. O nagrodach, jakie w ostatnim czasie otrzymała gmina Barlinek.

O koncercie grupy tanecznej Feeling. Przeczytamy o festynie na terenie parafii Świętego Bonifacego i o dniach sportu w szkołach na terenie miasta. Będą informacje o Nordic Waklingu i zmaganiach Pogoni Barlinek.

Nie zabraknie przepisu kulinarnego, horoskopu i krzyżówki. Gazeta ukarze się w sklepach we wtorek 15 czerwca.
Js

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2101 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /89/
29.05.2010.

Image
Puls Barlinka /89/
W najnowszym Pulsie Barlinka przeczytać będzie można m.in. o sesji nadzwyczajnej Rady Miasta, na której radni wnieśli aportem kawałek ziemi do spółki Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Dowiemy się, po co przedsiębiorstwu ta ziemia i co do powiedzenia w tej sprawie mieli radni?

Przeczytamy, jak możemy pomóc osobom poszkodowanym przez powódź. Zobaczymy, co się dzieje na budowie Gminnego Centrum Ratownictwa? Przeczytamy, jak w Krzynce obchodzono rocznicę zakończenia II Wojny Światowej i o wycieczce barlineckich seniorów.

Zajrzymy do przedszkoli, w których brakuje miejsca dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby do nich uczęszczać. Razem z Uśmiechami i Feelingiem, udamy się do Grecji. Nie zabraknie sportu, horoskopu i kulinarnego przepisu. Te i wiele innych rzeczy w najnowszym Pulsie Barlinka, który jest już w sprzedaży.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2108 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /88/
16.05.2010.

Image
Puls Barlinka /88/
W najnowszym Pulsie będzie można przeczytać o tym, czy radni udzielili burmistrzowi absolutorium za 2009 rok? O Wielkiej Siódemce Barlineckiej, czyli o zdobywającym coraz większą popularność Nordic Walkingu. W zawodach z cyklu Grand Prix, udział wzięło około 300 miłośników chodzenia z kijkami. O budowie trasy średnicowej po byłym torowisku.

Będzie można dowiedzieć się, co wykopano podczas prac ziemnych na terenie byłego dworca PKP? Strażacy ochotnicy z Mostkowa działają już 60 lat. Dowiemy się jak z tej okazji świętowali. Nie zabraknie informacji z trzydniowej majówki oraz jak obchodzono rocznicę zakończenia II Wojny Światowej.

Jak zawsze będzie krzyżówka, horoskop i kulinarny przepis. Gazeta ukaże się w sklepach 17. maja (poniedziałek).
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2221 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /87/
29.04.2010.

Image
Puls Barlinka /87/
W najnowszym Pulsie Barlinka, będzie można przeczytać m.in. o 80-letnim człowieku, który za to, że przez 30 lat hodował gołębie, trafił do sądu. O nowym skrzyżowaniu, które jeszcze nie powstało, a już wzbudziło wiele kontrowersji. O dzieciakach z Berlina, które poznawały historię naszego miasta i nie tylko. O unijnych pieniądzach na inwestycje.

Poznamy historię uchwalenia święta 1 Maja i Konstytucji 3 Maja. Sprawdzimy jak zespół taneczny Feeling, przygotowuje się do majowej gali? W fotoreportażu zobaczymy, jak mieszkańcy gminy oddawali hołd osobom, które zginęły w prezydenckim samolocie, pod Smoleńskiem.

O wszędobylskich śmieciach, których coraz więcej w mieście i jego okolicach. Będzie plakat informujący o imprezach organizowanych od 1. do 3. maja. Jak zawsze nie zabraknie sportu, krzyżówki i horoskopu.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2465 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 25 - 32 z 67
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.