barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Puls Barlinka /61/
15.03.2009.

ImageZostań mistrzem sztuk walki!
Miło nam poinformować, że w najbliższych numerach naszej gazety będziemy publikować krótkie prezentacje technik egzotycznych sztuk walki. A wszystko to za sprawą klubu BORAN z Barlinka. Zapraszamy do lektury…

Historia Muay Thai
Muay Thai to narodowy tajski sport walki o tysiącletniej tradycji, nieodłącznie związany z historią i kulturą tego kraju. Obecnie wiodący sport narodowy, będący wizytówka Tajlandii na całym świecie…

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2017 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /60/
27.02.2009.

ImageNiezależnie od tego co robisz i jak bardzo lubisz swoją pracę nadchodzi takie moment, w którym czujesz się wyczerpany fizyczne lub emocjonalnie. Brakuje ci siły, bądź też motywacji, wynikającej z długotrwałej sytuacji stresowej lub frustracji. Ten skumulowany stres ma wiele obliczy.

Od fizycznych dolegliwości takich jak zmęczenie, irytacja, napady płaczu, poprzez bardziej złożone problemy typu nadużycie alkoholu, papierosów i narkotyków, bezsenność, koszmary nocne, zaniki pamięci czy niemożność skupienia uwagi. W kumulacji prowadzić one mogą do depresji, nerwicy czy choroby psychicznej.

Komentarze (2) | Odsłon: 2413 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /59/
12.02.2009.

ImageO budżecie, Radzie Miejskiej i innych sprawach
wywiad z Dariuszem Zielińskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Barlinku

…- Jakich korekt dokonała Rada w projekcie przedstawionym przez Burmistrza i dlaczego?
Zanim odpowiem przypomnę tylko , że projekt budżetu przygotowuje Burmistrz do 15 listopada roku poprzedzającego rok budżetowy, potem radni w komisjach debatują do 30 listopada i na koniec do 7 grudnia po zebraniu wszystkich opinii Komisja Finansowo – Budżetowa i Planowania Gospodarczego przedstawia swoją opinię wraz z proponowanymi poprawkami.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1782 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Moje wspomnienia - Oflag II C Woldenberg
29.01.2009.

Image
Puls Barlinka /58/
I teraz zaczyna się moja historia z miejscem Woldenberg - Dobiegniew. W końcu stycznia 1945 roku moja gospodyni otrzymała rozkaz oddelegowania do Woldenbergu wozu z końmi i furmanem. Padło na mnie. Do Woldenbergu wyjechałem wcześnie rano zaopatrzony przez gospodynię w list od władz obozu i opisem trasy. Było to prawdopodobnie 25 stycznia 1945 roku.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2279 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /57/
12.01.2009.

ImageMoje wspomnienia - Oflag II C Woldenberg

Nie tak dawno w Dziedzicach odbył się I Zjazd Rodzin Woldenberskich. Zarówno jeńcy obozu w Dobiegniewie jak i ich rodziny dzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z II wojną światową. Wśród nich był Bogusław Czarski, którego los boleśnie doświadczył w tamtym czasie, ale jak sam twierdzi wybaczył swoim oprawcom.

Pan Bogusław jest niezwykle ciekawym człowiekiem, co skłoniło mnie po porozmawiania z nim i przedstawienia jego wspomnień. A oto co nam opowiedział…

Komentarze (2) | Odsłon: 2292 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /56/
01.01.2009.

ImageChuligańskie zabawy!
Niedawno uroczyście odsłoniliśmy pomnik wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Piękny skwer, dużo zieleni, zawsze świeże kwiaty. Niestety to właśnie w bezpośrednim sąsiedztwie tego miejsca doszło już kolejny raz do chuligańskich wybryków…

BUDŻET '2009
Będzie to kontynuacja rozmowy z Burmistrzem Barlinka Zygmuntem Siarkiewiczem na tematy inwestycji gminnych, zaplanowanych w budżecie na 2009 rok. Informacja,że na ten cel zaplanowano aż 12 mln., wzbudziła duże zainteresowanie czytelników.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1873 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /55/
14.12.2008.

ImageLewe bilety…

…podobna historia miała miejsce w naszym mieście, podczas meczu pomiędzy „Pogonią” Barlinek a „Gryfem” Kamień Pomorski w sobotę 04 października br. Owe osoby twierdzą, iż zakupione przez nich wejściówki nie posiadały ani zapisanej ceny /5złotych/ ani numerów na odcinkach kontrolnych, które to biorą udział w losowaniu upominków. Anonimowi kibice wystosowali więc pismo do prezesa MKS „Pogoń”, w którym zażądali wyjaśnień na wyżej przywołany temat.

- Pismo to dostarczył mi Tadeusz Sędłak, który jak twierdzi otrzymał od wspomnianych dwóch osób owe bilety -informuje Zenon Wróblewski, prezes stowarzyszenia z ul. Sportowej…

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1930 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /54/
27.11.2008.

ImageMedale z metra…
Nie da się nie zauważyć, że w naszym mieście przybywa zasłużonych…Zjawisko powinno cieszyć, gdyby nie fakt, że lekką ręką rozdaje się je na kilogramy, kartony…czy jak kto woli…dzieli z metra.

Opinie mieszkańców na ten temat są na tyle bulwersujące, czasem niecenzuralne, że nie odważymy się ich cytować, żeby szanowna Kapituła nie oblała się rumieńcem. Skąd tyle goryczy i rozczarowania?

Historia medalu „Za zasługi dla Barlinka” ma ponad dwadzieścia lat. Nigdy jeszcze nie traktowano wniosków z taką frywolnością /mówiąc delikatnie/…

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2028 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 57 - 64 z 67
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.