barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Puls Barlinka /110/
12.01.2012.

Image
Puls Barlinka /110/
O braku karetek pogotowia w mieście, będzie można przeczytać m.in. w kolejnym numerze Pulsu Barlinka. Co poza tym? O rosnących dietach naszych radnych, dla których jak się okazuje jest to spory zastrzyk gotówki. Zajrzymy do punktu krwiodawstwa, który miał być zlikwidowany wraz z końcem 2011 roku.

Dowiemy się, dlaczego likwiduje się popularny „Ekonomik”, i co oferuje się w zamian? Przeczytamy, kogo nagrodzono barlineckimi Gęsiarkami? Będzie można dowiedzieć się, jaki budżet na 2012 rok zaakceptowali radni? Będzie wywiad z burmistrzem Zygmuntem Siarkiewiczem i zasady głosowania w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca 2011 roku w gminie Barlinek.

Komentarze (9) | Odsłon: 3378 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /109/
16.12.2011.

Image
Puls Barlinka /109/
W najnowszym Pulsie Barlinka będzie można przeczytać m.in. o pierwszych działaniach starostwa powiatowego, które najprawdopodobniej doprowadzą do likwidacji barlineckiego Domu Dziecka. Poznamy argumenty naszych radnych, którzy zablokowali możliwośc wydobywania żwiru w Płonnie, prywatnemu przedsiębiorcy.

Poznamy powody, na które powołuje się myśliborski sanepid, aby z dniem 31 grudnia, zawiesić działalność punktu krwiodawstwa. Zajrzymy do barlineckiego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, aby zobaczyć, kto może liczyć na jego pomoc? Przeczytamy także o galerii Romany Kaszczyc, o spotkaniu naszych przedsiębiorców z przedsiębiorcami gorzowskimi.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2523 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /108/
17.11.2011.

Image
Puls Barlinka /108/
O nowych stawkach podatków lokalnych będzie można m.in. przeczytać w kolejnym Pulsie Barlinka. Oprócz tego dowiemy się jak obchodziliśmy Święto Niepodległości. Zobaczymy, którzy barlineccy Sybiracy odznaczeni zostali medalami. Przeczytamy, jak Lions Club pomaga Bratkowi? Odwiedzimy krótkofalowców w ich nowej siedzibie.

Dowiemy się, jak miłośnicy jazdy konnej zakończyli sezon? Z miłośnikami nordic – walking, odwiedzimy burmistrza Barlinka. Przeczytamy o obchodach Dnia Seniora i Dnia Edukacji Narodowej.

Będzie kulinarny przepis, horoskop, sport. Zajrzymy do Dziedzic. Gazeta ukaże się w sprzedaży 19. października.
Js

 

Komentarze (1) | Odsłon: 2218 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /107/
13.10.2011.

Image
Puls Barlinka /107/
W kolejnym wydaniu gazety będzie można przeczytać m.in. o stanowisku Organizacji Przedsiębiorców - Barlinek, w sprawie podatków na 2012 rok. Po raz kolejny już o firmie HaCon i uciążliwościach, jakie niesie jej działalność. O rowerzystach, którzy nie zawsze wiedzą, do czego służą ścieżki rowerowe. Dowiemy się, jak przebiegało otwarcie Europejskiego Centrum Spotkań?

O braku koszy na śmieci w niektórych punktach miasta i problemach z tym związanych. Przeczytamy, co robią uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, żeby aktywnie spędzać czas.

Zapoznamy czytelników, kto został najlepszym kolarzem Barlineckiej Ligi Kolarskiej? Będą wyniki 32. Jesiennych Biegów Leśnych im. Jana Dobaczewskiego. Nie zabraknie piłki nożnej, kryminałków, kulinarnego przepisu i horoskopu. Gazeta ukaże się w sprzedaży 15. października.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2594 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /106/
16.09.2011.

Image
Puls Barlinka /106/
W najnowszym Pulsie Barlinka przeczytać będzie m.in. o tym, jak radni dyskutowali i jaką podjęli decyzję w sprawie opłat za przedszkola. Będzie o dożynkach i barlineckich kolarzach w Paryżu. Podsumujemy kolejną Barlinecką Siódemkę. W rozmowie ze starostą myśliborskim Arkadiuszem Mazepą, dowiemy się o finansowych kłopotach powiatu myśliborskiego.

Będzie o zakończeniu lata i chodnikowym wernisażu. Przeczytamy o Barlineckim Lecie Teatralnym i Teatrze Poezji Wiatrak. Nie zabraknie sportu, horoskopu i krzyżówki. Te i wiele innych rzeczy będzie można przeczytać od soboty 17. września. Wtedy Puls Barlinka ukaże się w sprzedaży.
Js

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2253 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /105/
15.08.2011.

Image
Puls Barlinka /105/
W kolejnym Pulsie Barlinka przeczytać będzie można m.in. o wakacjach w mieście. Przepytamy burmistrza na temat inwestycji, planów i porażek. Dowiemy się, co słychać na nieczynnej linii kolejowej? Przeczytamy, osobie, która kiedyś mieszkała w Barlinku, a teraz mieszka w Ameryce.

Dowiemy się gdzie przebywali barlineccy seniorzy i jak buduje się nowa ścieżka rowerowa?  Będzie o sztucznym lodowisku w Barlinku i o pracach na ulicy Sportowej i stadionie.

Poza tym kryminałki, sport, horoskop i krzyżówka z nagrodami. Gazeta w sprzedaży ukaże się 16. sierpnia.
Js

Komentarze (1) | Odsłon: 2658 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /104/
14.07.2011.

Image
Puls Barlinka /104/
W kolejnym Pulsie Barlinka przeczytać będzie można m.in. o Barlineckich Świętojankach. Dowiedzieć się, za co Barlinek otrzymał Flagę Europy? Dzięki naszemu czytelnikowi, zapoznamy się z historią statku o nazwie Barlinek. Przeczytamy o firmie ESTO sp. z o.o., która dostała tytuł Rzetelnej Firmy.

Będą rozmowy z nową królową Puszczy Barlineckiej i tą, która jej koronę przekazała. Będzie o dorocznym spotkaniu barlineckich przedsiębiorców i o smrodzie, który nie daje spokojnie mieszkać na Górnym Tarasie. Nie zabraknie sportu, przepisu kulinarnego, krzyżówki. Gazeta ukaże się w sprzedaży 16. lipca.

Js

Komentarze (1) | Odsłon: 3165 | Drukuj

Czytaj całość…
 
Puls Barlinka /103/
16.06.2011.

Image
Puls Barlinka /103/
W kolejnym Pulsie Barlinka będzie można przeczytać o tancerzach, którzy wśród jednych wywołują zachwyt, a wśród drugich zazdrość. Mowa o grupie tanecznej Feeling, która świętowała pięciolecie artystycznych dokonań. Dowiemy się, czy 15 lat barlineckiego Metpolu w holdingu, wyszło mu na dobre?

Zajrzymy do Mostkowa, które wzbogaciło się o Orlika, nowy plac zabaw i szatnię, dla miejscowego klubu piłkarskiego. Będą tematy poruszane przez barlineckich radnych, na sesji Rady Miejskiej. 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 2506 | Drukuj

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 67
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Seat Alhambra 1.9 tdi, 1999 rok
Automat do pieczenia chleba (2 chleby równocześnie)
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
26.02.15:32
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(8 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.