barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Pytania do Rajców Drukuj Email
Oceny: / 51
KiepskiBardzo dobry 
09.06.2007.

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Barlinek

W naszym otoczeniu spotykamy się z wieloma problemami, często mamy do czynienia z niewłaściwym załatwianiem spraw lub bezczynnością osób za nie odpowiedzialnych.

Portal www.barlinek24.pl daje wszystkim możliwość wypowiedzenia się na każdy, nawet najbardziej drażliwy temat dotyczący naszej gminy. Pytania, wypowiedzi i sugestie będą publikowane na stronie internetowej, przedstawiane pisemnie Burmistrzowi i Radzie Miejskiej.

Postaramy się, aby na każde pytanie odpowiedziała kompetentna osoba. Pytania do Rajców będziemy publicznie zadawali na posiedzeniach Rady, a w innych sprawach uzyskamy w waszym imieniu odpowiedź z Ratusza.

Zachęcamy do zadawania pytań.

Poruszając trudne tematy, przedstawiając własne pomysły, krytykując nieudolność czy bezmyślność dbamy w gruncie rzeczy o „Nasz Barlinek”.

Anonimów nie publikujemy.
Redakcja www.barlinek24.pl

 

Pytania do Rajców

 Odpowiedzi Rajców

 1

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf) 

 2

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf)

 

 


Odsłon: 80465 | Drukuj

Komentarze (87)
1. 14-09-2016
 
W barlinku basen sie nie utrzyma, oby go nigdy nie było ...!!!
 
ppicu
2. 30-04-2016
 
1.Szkoda,że Pan Burmistrz nie jest członkiem Rady Miejskiej,bo mógłby nadal w Echu Barlinka opisywać działalność tego Organu.Czyżby Radni byli niepiśmienni? 
2.Na Ul. Szosowej w obrębie Osiedla mieszkaniowego obowiązuje dopuszczalna prędkość 40 km/h.Ale tylko na znaku.Nie zaobserwowałem dotąd żadnego samochodu , którego kierowca przestrzegałby tego nakazu.Nie zauważyłem też nigdy Chłopców Radarowców. Czekamy na wypadek?Potem pogrzeb z przemowami o głupocie kierowcy. Myślę,że ten temat powinien również być poruszony przez 
naszą Radę.  
3.Czy nasze Władze przewidują wybudowanie basenu pływackiego w Barlinku? Taki basen to nie tylko obiekt sportowy, ale i rehabilitacyjny.Z zazdrością obserwuję na basenach w Myśliborzu i Choszcznie grupy dzieci uczących się pływać i również pływających sportowców,seniorów emerytów,i osoby niepełnosprawne.
 
wacek40
3. 26-06-2015
 
kilka miesięcy temu trwała gorąca dyskusja nt łatania dziur po zimowej zawierusze.... Radni pokrzykiwali, że ma być lepiej, trwalej, wspanialej,.... a wyszło jak zwykle. Po jednodniowych opadach deszczu, zimowe dziury znowu (!!! o bezczelne) pokazały swoje dno! Można popodziwiać takowe np. na podjeździe Kombatantów, gdzie tylko rwać koła i nie narzekać. 
Pytanie do radnych - jak długa będziemy gadali, gadali i tylko gadali?? Kto łatał w kwietniu? Kto odbierał roboty?? Kto gwarantuje i firmuje (???) jakość? A może BYLEJAKOŚĆ?
 
Marceli
4. 07-04-2015
 
Pewnie temat braku dojazdu do bloku nr 4 na ul M.C Skłodowskiej był poruszany - lecz rezultatu zero . Tyle lat , blok oddany i takie błoto w koło ? czy na prawdę nie idzie się dogadać , czy się nie chce? proszę zróbcie dojazdy i parking .
 
użytkownik kierowca
5. 07-03-2015
 
Pytanie prowokacyjne -  
Kiedy Miasto przystąpi do rozszerzenia granic administracyjnych w kierunku ul. Gorzowskiej, Mysliborskiej? Rozdział terytorialny między Barlinkiem a Moczkowem przebiega od jeziora do ul. Gorzowskiej powyżej skrzyżowania z Myśliborską, następnie wraca prawą stroną Gorzowskiej do tegoż skrzyżowania aby następnie pójść Myśliborską do skrzyżowania z Wiśniową, a następnie hettta prosto jak strzelił do dawnego torowiska linii kolejowej Barlinek - Myślibórz. Patrz zieloną linię na podkładzie GRANICA 
taka sobie ciekawostka, gdzie sławetny sklepik na skrzyżowaniu Gorzowskiej i Myśliborskiej to Moczkowo, lewa strona Mysliborskiej to również Moczkowo (do Wisniowej) a później ci po prawej stronie Wiśniowej to miasto a ci po lewej to wieś.... Czas na zdecydowane zmiany administracyjne. czas na unormowanie zaszłości i obecnego cwanego układu geo-politycznego. Amen.
 
Marceli
6. 12-01-2015
 
Dziura w jezdni u zbiegu Słowackiego i Pełczyckiej ma już ponad miesiąc! Pogoda sprzyja wszelkim pracom ziemnym, a my czekamy wiosny... W sytuacji gdy podczas opadów dziurę zalewa woda, mamy dla samochodów bardzo miłą pułapkę. Inne pytanie: dlaczego TAM STOI WODA? Od lat nieczyszczone kanały? Otwór zalany asfaltem? Lejące od kilku dni deszcze pozwalają na ocenę sprawności instalacji deszczowej głównych ulic miasta. Czy utrzymanie drożności kanałów jest zadaniem Spółki Wodnej Płonia??? Czy Spółka potrafi tylko podwyższać ceny wody/ścieków?
 
Marceli
7. 12-01-2015
 
Na osiedlu Słowackiego od około 20.12.14 nie działa oświetlenie terenu , można wieczorem wybić zęby , starsi ludzie już się przewracają. Za co płacimy czynsze do spółdzielni PIAST , dlaczego nic nie robią , co na to prezes p.Danisz. Czy należy zgłosić problem do nadzoru budowlanego w Myśliborzu .
 
profesor
8. 04-01-2015
 
Ile udziałów w tej spółce ma Miasto Barlinek? 5%, 15%, czy może 25%??? Właścicielem jest zawsze ten, co ma 51% pakiet udziałów i to on decyduje o polityce spółki. 
Ja z chęcią zadałbym inne pytanie - po kiego grzybka mi ten powiat? W czymże jest mi potrzebny? Ile mnie kosztuje? I co ja z tego mam? Bo rozgrzebana inwestycja raczej źle świadczy o naszej czapeczce
 
Wartex
9. 04-01-2015
 
Szpital w Barlinku jest spółką z.o.o. , której udziałowcem jest Gmina Barlinek i Starostwo
 
profesor
10. 03-01-2015
 
Profesorze - nowa, powiatowa to może i coś zrobi, bo lokalna nie może! Wszak obiekt na Szpitalnej własnością powiatu, więc bieda panie, bieda.
 
Marceli


 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.