barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Pytania do Rajców Drukuj Email
Oceny: / 51
KiepskiBardzo dobry 
09.06.2007.

Szanowni mieszkańcy miasta i gminy Barlinek

W naszym otoczeniu spotykamy się z wieloma problemami, często mamy do czynienia z niewłaściwym załatwianiem spraw lub bezczynnością osób za nie odpowiedzialnych.

Portal www.barlinek24.pl daje wszystkim możliwość wypowiedzenia się na każdy, nawet najbardziej drażliwy temat dotyczący naszej gminy. Pytania, wypowiedzi i sugestie będą publikowane na stronie internetowej, przedstawiane pisemnie Burmistrzowi i Radzie Miejskiej.

Postaramy się, aby na każde pytanie odpowiedziała kompetentna osoba. Pytania do Rajców będziemy publicznie zadawali na posiedzeniach Rady, a w innych sprawach uzyskamy w waszym imieniu odpowiedź z Ratusza.

Zachęcamy do zadawania pytań.

Poruszając trudne tematy, przedstawiając własne pomysły, krytykując nieudolność czy bezmyślność dbamy w gruncie rzeczy o „Nasz Barlinek”.

Anonimów nie publikujemy.
Redakcja www.barlinek24.pl

 

Pytania do Rajców

 Odpowiedzi Rajców

 1

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf) 

 2

 pytanie (pdf)

odpowiedź (pdf)

 

 


Odsłon: 80505 | Drukuj

Komentarze (87)
11. 03-01-2015
 
Co się dzieje z budową szpitala w Barlinku.Przecież to najważniejszy obiekt dla mieszkańców , a od czerwca nic się nie robi.podejrzewam , że jest brak pieniędzy . Niech nowa władza szybko coś z tym zrobi.
 
profesor
12. 17-12-2014
 
Bo to jest niespodzianka i pamiątka po dobrej robocie. Nie może być tak, że wszystko zrobi się normalnie, na czas, fachowo, z odpowiedzialnością, z troską o dobre samopoczucie. Jak się oś wyrwie, to się pospawa
 
Marceli
13. 15-12-2014
 
WITAM , NIE TAK DAWNO ZAKOŃCZYŁO SIE UKŁADANIE ASFALTU NA UL PEŁCZYCKIEJ , ALE NIKT NIE ZWRUCIŁ UWAGI NA DZIURE JAKA ZOSTAŁA NA POŁACZENIU PEŁCZYCKIEJ Z PODJAZDEM DO SZPITALA . JEST TO ZAPADNIETA KRATA SCIEKOWA KANALIZY BURZOWEJ. JADAC W NOCY NIE ZAUWAZYŁEM JEJ I WPADŁEM , MYSLAŁEM ZE URWAŁEM KOŁO . WIEM ZE U NAS W URZEDZIE JEST KTOS ODPOWIEDZIALNY ZA DROGI A WIEC ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN I W RAZIE WATPLIWOSCI O PRZEJECHANIE SAMOCHODEM. WIEM WIEM TO DROBIAZG ALE WIELE UCIECHY
 
PLAC
14. 08-12-2014
 
Proszę o informacje jak zamierza Pan Burmistrz wdrożyć swój program wyborczy w życie. Dokładnie jak zostanie rozwiązana sprawa HACONU i kiedy rusza przetarg na budowę basenu? Bo umowa na budowę obwodnicy podpisano jeszcze za kadencji poprzedniego burmistrza.
 
luśka
15. 17-11-2014
 
Kiedy powstanie obwodnica dla Barlinka oraz basen?
 
2kroma
16. 07-10-2014
 
Wnoszę w zadanie pytania burmistrzowi i jego służbom o troskę miasta w sprawie utrzymania przy życiu (zwalczania robala) kasztanowców na terenie gminy. Jeszcze nie tak dawno głośno było o corocznym szczepieniu (??) drzew poprzez podanie mikstury w otwory wydrążone w pniach drzew. Od jakiegoś czasu o tym nie słyszę, a w tym roku kasztanowce na Sportowej jakoś dziwnie szybko straciły swój "zielony" charakter. I jeszcze, czy akcją "szczepienia" objęte są wszystkie kasztanowce, czy tylko na te rosnące na terenie miejskim. Mam jakieś nieodparte wrażenie, że drzewa rosnące wzdłuż drogi do Choszczna, nad jeziorem Chmielowym, jak i rosnące na posesjach prywatnych, nigdy nie były "leczone".
 
Marceli
17. 31-12-2013
 
Szanowni Radni 
Zwracam się z prośbą o rozważenie możliwości wprowadzenia w mieście Barlinek zakazu sprzedaży środków pirotechnicznych przez cały rok, z wyłączeniem dwóch dni tj 31 grudzień i 1 styczeń każdego roku. W powyższym obowiązuje Zarządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego jak i Lubuskiego, które zakazuje używania tychże środków. Zarządzenie nie zakazuje ich sprzedaży co słyszymy za oknami przez cały grudzień i styczeń. Sądzę, że lokalny zakaz ingerujący brutalnie w wolny handel, ułatwi zachowanie ciszy i spokoju w mieście. Obecnie detonacje słyszymy przez całą dobę i nikt nie jest w stanie nad tym zapanować, co czyni wspomniane Zarządzenie bezsilnym i martwym zapisem. W Was cała moc!!!
 
Marceli
18. 29-12-2013
 
Witam, jestem zainteresowany ograniczeniem weekendowej "nocnej" działalności restauracji "Tawerna" przy Jeziornej, bądź co bądź najchętniej odwiedzanego przez spacerowiczów z dziećmi miejsca i regularnym patrolowaniem tej okolicy przez Policję, która wydaje się być ślepa. Fakt, że człowiek idzie rano po kościele, przed obiadem na spacer z dziećmi nad jezioro i musi omijać obrzygane ławki, wyrzucone śmieci, porozbijane butelki po wódzie i piwie to skandal. Wiadomo skąd to się bierze, wystarczy przejść się po 22:00 na wieczorny spacer i zobaczyć co tam się dzieje a im później tym gorzej. Gdzie jest Policja i Władze miasta? Czy naprawdę nikomu nie zależy na tym co wyrzucane jest do i obok jeziora, jak wygląda nad jego brzegiem w centralnym punkcie miasta? Powstaje nowe ładne miejsce do spacerów nad jeziorem i już jest zaśmiecone butelkami po alkoholu przez balującą tam hołotę, która nie potrafi zadbać o wygląd własnego miasta a co to będzie po oficjalnym otwarciu?. Czy naprawdę nie da się nad tym zapanować, nie może być w tym mieście ładnie, czysto i bezpiecznie?
 
Zygacz
19. 27-06-2013
 
Od 2 !!!!! lat wałkowany jest temat zmiany organizacji ruchu ulicy Fabrycznej na odcinku Ogrodowa - Ogrodowa. Czy to jest aż tak wielki problem, aby to zmienić. Przecież to droga lokalna, w gestii Burmistrza i jego służb, więc gdzie problem?? Jeżeli ktoś nie rozumie problemu, niech wynajmie sobie jakąś budę przy tej ulicy i poobserwuje to co tam się dzieje. Zagadką jest, że jeszcze nic krwawego się tam nie wydarzyło.
 
Marceli
20. 06-11-2011
 
Niewykończona inwestycja
Kiedy zostanie wreszcie zakończona przebudowa Ul.Szosowej? Na odcinku od ostatniego bloku osiedla mieszkaniowego do ronda im.Ofiar Katynia brak oświetllenia.Nie jest ani estetyczne ani bezpieczne.Ciemności tam panujące na pewno zachęciły złodziei do dokonania włamania do budynku stacji energetycznej,podczas którego zamordowany został pracownik ENEi.
 
wacek40


 
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Seat Alhambra 1.9 tdi, 1999 rok
Automat do pieczenia chleba (2 chleby równocześnie)
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
26.02.15:32
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(8 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.