barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
To co dobre zawsze szybko się kończy... Drukuj Email
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
17.06.2011.

Image
Nadchodzi czas pożegnań
Wywiad z Królową Puszczy Barlineckiej 2010/2011 Moniką Kuzdak. Już 25 czerwca trzeba będzie pożegnać się z pełnioną przez Ciebie funkcją Królowej Puszczy Barlineckiej. Żal rozstać się z koroną? Niestety kadencja trwa tylko rok, a wiadomo, że co dobre zawsze szybko się kończy...

Image foto 

Ja niestety muszę już pożegnać się z tym tytułem i dać szansę innym dziewczynom. 

Czy z perspektywy czasu uważasz, że wzięcie udziału w wyborach na Królową Puszczy Barlineckiej to słuszna decyzja?
Zdecydowanie tak:)

Image

Co dało Ci pełnienie tej zaszczytnej funkcji?
Dużo nowych obowiązków. Jestem tegoroczną abiturientką, dodatkowo pracuje w weekendy, a więc czasami było ciężko pogodzić szkołę i pracę z obowiązkami Królowej Puszczy Barlineckiej, ale i w szkole i w pracy otaczają mnie życzliwi i wyrozumiali ludzie. Myślę, że nie zaniedbałam swojej funkcji. Tytuł Królowej Puszczy Barlineckiej dał mi wiele nowych możliwości. Stałam się bardziej pewna siebie, odpowiedzialna i otwarta. Miałam możliwość odwiedzenia nowych miejsc i poznania wielu ciekawych ludzi.

REKLAMA

Jak wspominasz ten miniony rok panowania. Co przez ten czas robiłaś jako Królowa?
Był to czas, który mam nadzieję, w pełni wykorzystałam. Jak już wspominałam wiele podróżowałam. Promowałam nasze miasto w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie, Berlinie, Prenzlau oraz Schneverdingen. Odwiedziłam i obdarowywałam prezentami chore dzieci w szpitalu, czytałam im bajki. Poznałam Królowe Jezior Pełczyckich, Łabędzi, Walpurgii i Wrzosu, z którymi wymieniłam się doświadczeniami. Z Burmistrzem, panem Zygmuntem Siarkiewiczem, uczestniczyłam w wielu imprezach. Zostałam zaproszona do Szczecina na Galę Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na „Najlepsze wydarzenie turystyczne promujące region”, gdzie miałam zaszczyt wręczać nagrody. Z przyjemnością brałam udział w mikołajkowym przedstawieniu dla dzieci, koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gali Złotych i Srebrnych Godów Małżeńskich oraz Gali Sportu.

Image 

Jakie plany na przyszłość?
W chwili obecnej moim głównym priorytetem jest dostać się na wymarzone studia do Wrocławia. Czekam na wyniki matur i to w zależności od nich studiować będę albo we Wrocławiu albo w Szczecinie.

Czego życzysz nowej Królowej Puszczy Barlineckiej?
Uśmiechu, zadowolenia, wytrwałości, pogody ducha, żeby na swojej drodze spotkała samych życzliwych ludzi, niech omijają ją nieprzyjemne komentarze i oczywiście oby nigdy nie zwątpiła i nie żałowała, że chciała zostać Królową.

Image

Czy jest ktoś, komu w szczególny sposób chcesz podziękować za ten rok, w którym pełniłaś funkcję Królowej? Teraz masz taką okazję.
Bardzo serdecznie dziękuję kapitule, która rok temu uwierzyła w moje możliwości i wybrała mnie na Królową Puszczy Barlineckiej. Dziękuję panu Burmistrzowi Barlinka Zygmuntowi Siarkiewiczowi za wsparcie duchowe. Szczególne podziękowania składam p. Brygidzie Liśkiewicz, Monice Przybylskiej oraz Kasi Mielcarek. Dziękuję również p. Wiesi Skierskiej za opiekę, rozmowy oraz za tworzenie wspaniałej atmosfery wokół mojej osoby.

Image 

Dziękuję Marcie Gerbich-Runo oraz Agacie Werens za dbanie o mój wizerunek zewnętrzny. Pani Zofii Sobczak za piękną koronę. Dziękuję moim kochanym skrzatom Natalce, Oli, Paulinie, Martynie, Nikoli oraz Nikodemowi, które dzielnie i wytrwale trwały przy mnie na wielu imprezach. Z serca dziękuję moim kochanym rodzicom, którzy dbali abym wszędzie zdążyła na czas, wspierali mnie i zawsze przy mnie byli.

Z Moniką Kuzdak rozmawiała M.P.


Odsłon: 5638 | Drukuj

Komentarze (1)
1. 18-06-2011
 
Szkooooda że już niebędziesz królowalła ;D dla nas zawsze będziesz królową ;) obyś zawsze kroczyła przez życie z podniesioną głową
 
mila_117

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Seat Alhambra 1.9 tdi, 1999 rok
Automat do pieczenia chleba (2 chleby równocześnie)
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
26.02.15:32
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(8 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.