barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Będę godnie reprezentować nasze miasto Drukuj Email
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
28.06.2011.

Image
Królowa Puszczy Barlineckiej
Kilka pytań do Królowej Puszczy Barlineckiej 2011/2012 Eweliny Pasternak. Ewelina, przede wszystkim gratuluję tego zaszczytnego tytułu. Powiedz nam, kto zachęcił Cię do udziału w konkursie? Może to była tylko Twoja decyzja?

Image foto

Do udziału w konkursie namawiał mnie już od dłuższego czasu mój trener Kamil Fabich. Pewnego dnia otrzymałam telefon z BOK w sprawie spotkania. Nigdy nie myślałam tak poważnie by zgłosić się dobrowolnie, ale w dniu dzisiejszym mogę stwierdzić, że nie żałuję swojej decyzji.

Jak wyobrażasz sobie panowanie Królowej Puszczy Barlineckiej? Podołasz wyzwaniu?
Widziałam jak to wszystko się odbywa, gdyż często towarzyszyliśmy z zespołem poprzednim królowym na różnych wyjazdach, wspaniałe doświadczenie. Najbardziej obawiam się, że nie zdołam wszystkiego pogodzić czasowo, ale jak to się mówi „dla chcącego nic trudnego”. Moja opiekunka Pani Wiesława Skierska przypomina mi, że w razie problemów o każdej porze dnia i nocy mogę zadzwonić, to dodaje otuchy.

REKLAMA

Co będzie należało do Twoich obowiązków? 
Przede wszystkim godnie reprezentować nasze miasto w Polsce jak i poza granicami. Z tego co zostało już mi przekazane wiem o wyjeździe w sierpniu do Schneverdingen na koronację tamtejszej królowej. Odwiedzę również Prenzlau, Eksjo, wszelakie targi oraz oczywiście nasze barlineckie imprezy kulturalne. Mogę również zorganizować własny plan działania i zastanawiałam się nad tym, ale co dalej niech zostanie tajemnicą.

Image

Możesz nam zdradzić jak w tym roku wyglądały wybory Królowej Puszczy Barlineckiej? Czy był to, jak co roku, typowy konkurs?
W tym roku nie odbył się casting, gdyż dostarczało to dużo stresu kandydatkom z powodu opublikowania całego przebiegu. Został ogłoszony nabór, każdy miał szansę zgłosić swoją kandydaturę. Następnie odbywało się spotkanie z Panią Dyrektor BOK oraz opiekunką Królowych Puszczy Barlineckiej. Decyzja o wyborze została ogłoszona dyskretnie drogą telefoniczną.

Rodzice, przyjaciele, koleżanki i koledzy – jaka była ich reakcja na wiadomość, że właśnie Ty zostałaś tegoroczną Królową Puszczy Barlineckiej?
Przede wszystkim zdziwienie wśród znajomych, gdyż nie mogłam przez pewien czas rozmawiać o tym co się dzieje jak również nic nie planowałam. Ogłoszenie kim jest królowa miało być niespodzianką dla miasta. Rodzice są dumni i bardzo się cieszą. Przypominają mi również, że wiele obowiązków i wyrzeczeń przede mną za co jestem im bardzo wdzięczna.

Image

Opowiedz nam o sobie, o swoich pasjach i zainteresowaniach.
Jak już wyżej wspominałam jestem od 4 lat tancerką Feeling Dance Group. W tym roku obchodzimy 5-lecie. Niestety przede mną został ostatni rok pracy z zespołem, ale na dzień dzisiejszy nie myślę o tym. Poza tańcami uczęszczam na prywatne lekcje angielskiego, a resztę czasu staram się spędzić z przyjaciółmi, choć wiem, że nie ma go za dużo, gdyż szkoła poza Barlinkiem ma swoje konsekwencje. Jestem jak każda nastolatka, nie wyróżniam się. Lubię podróżować, bawić się na koncertach czy ogniskach. Staram się wykorzystać okres młodości najkorzystniej jak to możliwe.

Z Eweliną Pasternak rozmawiała M.P.


Odsłon: 7144 | Drukuj

Komentarze (1)
1. 28-06-2011
 
ekologiczne czyste miasto, turystyka...
... królowa puszczy, lasy, płuca Barlinka i... 
HACON!!!Panie Burmistrzu, po koronacji czas na walkę z trucicielem płuc Barlinka i jego mieszkańców!!!NALEGAMY - MIESZKAŃCY BARLINKA(górnego tarasu przede wszystkim) I OKOLIC! 
ps. niech niezwłocznie założą filtry czy cos w tym stylu bo nie damy się truć!
 
Kriss30

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Seat Alhambra 1.9 tdi, 1999 rok
Automat do pieczenia chleba (2 chleby równocześnie)
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
26.02.15:32
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(8 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.