barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Archidiecezjalne Dni Młodych Drukuj Email
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
11.01.2014.

Image
Archidiecezjalne Dni Młodych
Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej, Miasto i Gmina Barlinek oraz Starostwo Powiatowe w Myśliborzu organizują Archidiecezjalne Dni Młodych, które odbędą się w dniach 1-3 maja br. w Barlinku. Spotkanie będzie częścią obchodów XXIX Światowego Dnia Młodzieży.

Image video

Organizatorzy przewidują, że - podobnie jak w latach ubiegłych - weźmie w nich udział ponad 1500 studentów i młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz goście z Niemiec (z Berlina i Bambergu). Program Dni Młodych będzie się składał z różnych spotkań modlitewnych, projektów artystycznych, edukacyjnych i form wypoczynku. Wśród nich „znajdą się m.in. jutrznie, modlitewne marsze ulicami Barlinka, nabożeństwa i wieczorne, muzyczne uwielbienia w kościołach parafialnych, koncerty i spotkania w małych grupach. Centralnym punktem wszystkich dni będzie Msza Święta. Uczestnicy Dni Młodych wezmą udział również w warsztatach tematycznych m.in.: carving, decoupage, filcowania, gry integracyjne i planszowe, fotograficzne, malarskie, medyczne, muzyczne, psychologiczne, sportowe, sudoku, topograficzne, taneczne, teatralne i wokalne.

REKLAMA

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł wybrać warsztat spośród ok. 50 zaproponowanych różnych zajęć warsztatowych, które prowadzone będą przez animatorów kultury, wolontariuszy oraz pracowników placówek oświatowych. Podczas trzydniowego spotkania będzie także realizowany program kulturalno-rozrywkowy, tzw. Barlinek City Tour, na który składać się będą m.in.: koncerty, przedstawienia, zajęcia sportowe, zwiedzanie miasta, Nordic Walking, kajaki oraz gry i zabawy.

Image 

Do udziału w Dniach Młodych zapraszamy młodzież, która ukończyła 16. rok życia, a w szczególności studentów, młodzież szkół ponadgimnazjalnych i ostatnich klas gimnazjum oraz lektorów, młodzież zrzeszoną w KSM, Ruchu Światło-Życie, członków scholi i zespołów muzycznych oraz innych grup parafialnych. Nasze zaproszenie kierujemy w szczególny sposób do młodzieży, która w tym roku przyjęła lub przyjmie sakrament bierzmowania. Udział w spotkaniu potwierdziła także młodzież z Berlina i Bambergu — zachęcają organizatorzy. Elektroniczne zapisy uczestników na Portalu Młodych Ichtis.info (ichtis.info) rozpoczną się 15 marca br. i będą trwały do 25 kwietnia br. Powstał także oficjalny profil Archidiecezjalnych Dni Młodych na portalu społecznościom Facebook. Profil wydarzenia można znaleźć w wyszukiwarce serwisu wpisując hasło „Archidiecezjalne Dni Młodych".

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, organizacji i programu Dni Młodych można uzyskać u ks. kan. dr. Piotra Skiby (tel.: 503 02 42 42, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ), a także na Portalu Młodych Ichtis (ichtis.info, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami jest Paulina Fryszka (tel.: 506 41 36 34, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ).

Archidiecezjalne Dni Młodych w Internecie: Oficjalna strona Dni Młodych: ichtis.info (dział „Dni Młodych") Facebook: facebook.com/archidiecezialnednimlodych 

js


Odsłon: 2806 | Drukuj

Komentarze (2)
1. 16-01-2014
 
I jak zwykle do zapewnienia bezpieczeństwa młodzieży przed inną "młodzieżą" dwóch policjantów na krzyż.
 
publiczny
2. 12-01-2014
 
...1-3 maja przybędzie do Barlinka wiosna i młodośc :)
 
najek

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.