barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - program Drukuj Email
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
02.01.2015.

Image
WOŚP - program
W tegorocznym finale gramy „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Między koncertami odbędą się licytacje gadżetów WOŚP, zlicytujemy fotel naszego Burmistrza! Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i gminy. Sie Ma!

Program XXIII Finału WOŚP Barlinek - 11.01.2015r.
17.00 - Start finału sala widowiskowa BOK

REKLAMA

W programie:
- Studio Piosenki ECS
- Zespół - Pół Całego Keczupu

- Semi Dry 

20.00 Światełko Do Nieba

Organizatorzy: Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXIII Finału WOŚP, PG 1

Sztab zastrzega sobie możliwość zmiany programu IMPREZY.

Image


Odsłon: 4167 | Drukuj

Komentarze (11)
1. 05-01-2015
 
I WYSTARCZY 8)
 
Wartex
2. 05-01-2015
 
Polecam zapoznanie się z tym materiałem dostępnym na you tube  
- Spotkanie z Piotrem Wielguckim autorem Berka - niech sobie każdy sam oceni WOŚP. Z mojej strony to tyle na ten temat.
 
rad24
3. 04-01-2015
 
To może dorzucimy wyrko Sądu jaki zapadł po przegranej sporawie pana Jureczka :-) a warto też wspomnieć że pan Jureczek unika jak może wydania dokumentów księgowych. Niech no by ktoś z obywateli RP odmówił udostępnienia ksiąg rachunkowych dla US to dopiero by zobaczył gdzie raki zimują.A co do pana Roberta założę się że nie raz sam czytałeś horoskopy albo nadal czytasz krytykujesz nawrócenie a sam wierzysz lub wierzyłeś w gwiazdy.
 
rad24
4. 04-01-2015
 
No to dorzućmy coś o Panu Robercie Tekieli cyt." Początkowo zafascynowany ruchem New Age (twierdzi, że posiadł m.in. takie umiejętności jak uzdrawianie, słyszenie myśli innych ludzi, prekognicja). W latach 90 nawrócił się na katolicyzm. Stało się to, jak twierdzi, dzięki jego babci, która po swojej śmierci miała interweniować u samej Matki Boskiej." Taka osoba to iście " twórczy" autorytet moralny i jego słowa o Owsiaku sa niczym gromy z jasnego niebia - a może "ktoś" inny wcisnął mu te słowa do ust ?
 
Alek
5. 03-01-2015
 
mietya masz racje to chora polityka tzw Polskiego rządu a co Jurka to posłuchaj na you tube KWC Wywiad z Panem Robertem Tekieli o WOSP szczególnie 7 min.
 
rad24
6. 03-01-2015
 
rad24 - ciekawe czy byś miał nadal takie podejście gdybyś przeżył kilkuletnie leczenie swego małego dziecka w szpitalu na Unii Lubelskiej w Szczecinie, gdzie na oddziale onkologii 3/4 sprzętu było z WOŚP... ja niestety miałem to okazję przeżyć! ubolewam nad naszym krajem gdzie rządzący nim mają w du..ie leczenie małych dzieci chorych na białaczkę i inne ciężkie choroby a naród musi liczyć na takie organizacje jak Jurka. Dlatego jak co roku wrzucę pieniądze do puszki WOŚP bo to jedyny już chyba jedyny ratunek dla naszych szpitali, dla naszych chorych bliskich..
 
mietya
7. 03-01-2015
 
uwielbiam przystanek Woodstock, uwielbiam wrzucać kasiorkę do pudełek WOŚP :) :) :) , ubóstwiam zacietrzewione komentarze:( :( , kocham nasz polski folklor pomieszany z piekiełkiem zazdrości i zawiści:? .... Cudownie jest żyć w kraju, gdzie ślina nie zdąży spłynąć a plucie staje się sportem narodowym. Życie jest piękne!!!
 
Marceli
8. 03-01-2015
 
szkoda czasu ,szkoda gadać....
 
nujor
9. 03-01-2015
 
Owsiak kręci lody kosztem naiwności ludzi na dodatek cześć pieniędzy przeznacza na przystanek Woodstock. Przez lata dawałem pieniądze myśląc, że idą na szczytny cel i są dobrze wykorzystywane chodź wielu ostrzegało już wtedy że to biznes cwaniaczka, nujor -twój problem w tym, że masz problem z samodzielnym myśleniem wyznajesz zasadę, co z tego, że trochę robi źle przecież robi też dużo dobrego dla dzieci ( przy okazji sprawdź dobrze). Podobnie myślący ludzie, co roku na placu czerwonym idą w pochodzie z portretami wujka Stalina. Twój wybór twoje pieniądze a moja wolność do wypowiedzi i innego zdania.
 
rad24
10. 03-01-2015
 
Widzę że byle co jesz i byle co piszesz.Pomyśl za nim będziesz walić w klawiaturę.Jak starzy górale mówia "..język nie ma kości i p...i bez litości...." 
Pozdrawiam "ludzi Owsiaka"
 
nujor


 
Sondy
Jak oceniasz zimowe utrzymanie dróg i chodników?
 
Reklama
Ogłoszenia
Dom za 130 tys. Moczydło - sprzedam
Specjalista ds. usług gastronomicznych - praca
Lokal handlowo/uslugowy - sprzedam
Sprzedam mieszkanie w centrum Barlinka
SPRZEDAM - VOLKSWAGEN POLO III
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
17.01.19:14
 Rekord barlineckiego Fi
(1 komentarz)
17.01.07:09
 Ratowanie nietoperzy
(3 komentarze)
15.01.20:21
 Barlineckie Morsy w Koł
(5 komentarzy)
15.01.20:04
 CO DALEJ Z PLAŻĄ MIEJSK
(7 komentarzy)
15.01.18:07
 Wręczono Złote Barlinec
(1 komentarz)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.