barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
KONIEC BUDOWY NOWEJ CZĘŚCI SZPITALA Drukuj Email
Oceny: / 15
KiepskiBardzo dobry 
01.03.2016.

Image
Nowa część szpitala
We wtorek, 1. marca, uroczyście oddano do użytku nową część barlineckiego szpitala. Znajdzie tam swoje miejsce izba przyjęć, oddział ginekologiczno - położniczy, specjalistyczne gabinety lekarskie. Z nowo wybudowanego budynku można przejść do dwóch starszych budynków szpitala. 

Image foto 

Budowa, którą rozpoczęto w 2013 roku, kosztowało około 12 mln złotych. Pierwsi pacjenci trafią do nowych pomieszczeń z końcem marca. Do tego czasu będzie trwało ich wyposażanie w nowy sprzęt.

REKLAMA

W uroczystości zakończenia budowy udział wzięły m.in. władze gminy Barlinek, powiatu myśliborskiego, województwa zachodniopomorskiego, senatorowie RP, radni, mieszkańcy Barlinka.
js 

MIASTO DLA SZPITALA >>>    

 


Odsłon: 8691 | Drukuj

Komentarze (15)
1. 11-03-2016
 
No cóż kolego LUCKY drobna poprawka na wjezdzie do szpitala wisi znak zakazu ruchu nie wjazdu ale w sumie obydwa zabraniaja wjazddu i NIE MA TAM TABLICZKI NIE DOTYCZY INWALIDÓW (niektóorych znam do biedronki po zakupy to szybciutko na nózkach a na rehabilitacje to furmanka pod same drzwi bo ,,CIĘŻKO CHORY INWALIDA i ma karte ze znakiem inwalidzkim ) ktorzy nie jeden raz wpadaja na teren szpitala jak na tor wyscigowy a o sposobie parkowania nie wspominam bo tu bite sa wszelkie rekordy.
 
PLAC
2. 04-03-2016
 
Przepraszam jednak portal jest niezależny. Wszystko się wyjaśniło :) 
Ogromnie się cieszę że szpital się modernizuje. Z niecierpliwością czekam na informacje o nowych poradniach, lekarzach którzy beda chcieli leczyc a także o zakupach nowego sprzętu który pozwoli właściwie i szybko diagnozować. Panie Maciejewski skoro pan burmistrz sobie nie radzi z administrowaniem to może jednak chociaz Pan zapewni srodki na zakup sprzętu do szpitala. Czy poczeka pan do roku wyborczego? Pozyjemy,zobaczymy :) 
Pracownikom szpitala gratuluję nowej inwestycji i życzę wytrwałości.
 
meslia
3. 04-03-2016
 
znikające komentarze - czy tak ma wyglądać "portal niezależny" czy działa już pod auspicjami "mediów narodowych"?
 
meslia
4. 04-03-2016
 
ten szpital to przede wszystkim dzieło poprzedniego Dyrektora później Prezesa Ryszarda Mitka i to jemu należą się największe podziękowania .Jego determinacja i mądrość doprowadziły do tego co dzisiaj mamy. Oby ten szpital miał szczęście do takich zarządzających.
 
centka
5. 03-03-2016
 
widzeę tu kilka osób które cieszy nowy szpital ,teraz chciałyby remontów reszty budynków,a ja mam takie pytanko----CZY KTOŚ POMYŚLAŁ O PERSONELU SZPITALA,MOŻE CZAS POPRAWIĆ RÓWNIEŻ ICH WARUNKI PRACY I ZAROBKI??
 
LUCKY
6. 03-03-2016
 
kryspin, jeżeli posiadasz prawo jazdy to proszę zwróć UWAGĘ NA ZNAK ZAKAZ WJAZDU na teren szpitala,więc Twój parking powinna zorganizować gmina poza tym terenem ;)
 
LUCKY
7. 03-03-2016
 
Brak specjalistów to oczywiście dość ważny problem. 
Drugi problem - może czas teraz zabrać się za budynek, który służy za Zakład Opiekuńczo-Leczniczy ? Tam przydałaby się rewolucja budowlano-remontowa, aby zapewnić ludziom przebywającym na oddziale - warunki godne człowieka. Mam na myśli górne piętra budynku.. Kto był, ten wie. :cry :cry
 
pyskata
8. 03-03-2016
 
Budynek i owszem,ładny.Tylko co z tego jak brakuje specjalistów? Czy doczekamy się endokrynologa,urologa,itd.? Jeśli w nowym budynku ma być tylko oddz.ginekologiczno - położniczy,izba przyjęć a reszta stać pusta lub pod wynajem to chyba jakaś pomyłka.
 
jakama
9. 02-03-2016
 
Parking przy szpitalu jest niezbędny i powinien być jak najszybciej wykonany!!!
 
elbaka
10. 02-03-2016
 
bardzo słuszna uwaga i dlatego przy budżecie obywatelskim należy 300.000,00 zł przeznaczyć na budowę PARKINGU PRZY SZPITALU, kto jest za?
 
Zocha


 
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Sprzedam dom na wsi z ogrodem
Sprzedam wózek dla lalek
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
27.02.07:56
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(10 komentarzy)
26.02.21:31
 BRATEK TRZYMA KCIUKI ZA
(1 komentarz)
26.02.20:16
 Wszystko co dobre... cz
(1 komentarz)
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.