barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Gwiazdkowa Niespodzianka Drukuj Email
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
12.01.2017.

Image
Gwiazdkowa Niespodzianka
W dniu 7 stycznia 2017 roku w Domu Modlitwy CHWZ przy ul. Tunelowej 6  w Barlinku o godz. 10.00 i 14.00 odbyły się spotkania Gwiazdkowej Niespodzianki, które były skierowane do 140 dzieci. Gwiazdkowa Niespodzianka czyli Operation Christmas Child to inspirowany Ewangelią ogólnoświatowy projekt charytatywny skierowany do dzieci, który realizowany jest w około 14 państwach.

Image foto 

W Polsce działa od 1999 roku pod nazwą Gwiazdkowa Niespodzianka. Celem projektu jest przekazanie paczki potrzebującym dzieciom do 14 roku życia. Paczki te przygotowywane są przez rodziny chrześcijańskie z innego zamożniejszego kraju, te które trafiają do Polski pochodzą głównie z Niemiec. Misją Gwiazdkowej Niespodzianki jest okazywanie miłości Bożej w praktyczny sposób potrzebującym dzieciom na całym świecie, przy współpracy z lokalnymi kościołami, w celu przekazania Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie.

REKLAMA

Zaproszone dzieci to mieszkańcy naszej gminy Barlinek, które przybyły na Gwiazdkową Niespodziankę wraz z rodzicami i opiekunami. Miały one możliwość obejrzeć przygotowany program artystyczno-muzyczny, którego przesłaniem było Słowo Boże zapisane w Ew. Łukasza 18:16 „Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże”, wykonany przez dzieci z miejscowego zboru, po czym nastąpiło rozdanie paczek Gwiazdkowej Niespodzianki. Radości było co nie miara. Nie ma jak to uśmiechnięta buzia dziecka. Niektóre dzieci oprócz paczki otrzymały również zaproszenie do udziału w zajęciach Klubu Najwspanialszej Podróży. To cykl bezpłatnych spotkań poświęconych aktywizacji dzieci, inspirowanie do właściwych wyborów życiowych i budowaniu poczucia wartości.

W zajęciach wykorzystywane są materiały plastyczne, muzyka, gry i zabawy ruchowe. Pierwsze spotkanie organizacyjne już 14 stycznia o godz. 15.00 w Domu Modlitwy przy ul. Tunelowej 6 na które bardzo serdecznie zapraszamy.

Bardzo serdecznie dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku za zaangażowanie i miłą współpracę w projekcie Gwiazdkowej Niespodzianki z życzeniami Bożego Błogosławieństwa.

Organizatorzy Gwiazdkowej Niespodzianki Zbór „Genezaret” w Barlinku


Odsłon: 1045 | Drukuj

Bądź pierwszym który skomentuje

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Czy gmina powinna po raz kolejny wesprzeć finansowo policję?
 
Reklama
Ogłoszenia
Sprzedam dom na wsi z ogrodem
Sprzedam wózek dla lalek
Telefon MaxCom MM822BB gwarancja! cena 100 zł
MATIZ 2000 ROK - sprzedam
Odkurzacz wodno-piorący
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
27.02.07:56
 POLICJA ZNOWU W POTRZEB
(10 komentarzy)
26.02.21:31
 BRATEK TRZYMA KCIUKI ZA
(1 komentarz)
26.02.20:16
 Wszystko co dobre... cz
(1 komentarz)
26.02.17:16
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(11 komentarzy)
25.02.17:55
 Kolorowy oddział
(2 komentarze)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.