barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
DZIENNY DOM OPIEKI MEDYCZNEJ - OTWARTY Drukuj Email
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
05.02.2017.

Image
Dzienny Dom Opieki Medycznej
Szpital Barlinek Sp. z o.o. w trosce o osoby niesamodzielne i zależne uruchomił nową działalność  - Dzienny Dom Opieki Medycznej. Projekt Dzienny Dom Opieki Medycznej w Barlinku jest alternatywną formą opieki nad osobami zależnymi i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach programu Operacyjnego Widza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Image foto 

Projekt ma charakter pilotażowy, służy wypracowaniu pewnego standardu opieki w naszym kraju. Korzystanie z ośrodka jest całkowicie bezpłatne. Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły począwszy od 19.12.2016r., z przyjęciami do Dziennego Domu Opieki Medycznej od lutego 2017r. do czerwca 2018r. Dzienny Dom Opieki Medycznej zapewnia opiekę medyczną połączoną z kontynuacją terapii i procesem usprawniania w zakresie funkcjonalnym oraz procesów poznawczych.

REKLAMA

Do podstawowych kategorii świadczeń zdrowotnych realizowanych w ramach domu opieki medycznej należą: opieka pielęgniarska, w tym edukacja pacjenta dotycząca samoopieki i samopielęgnacji, doradztwo w wyborze odpowiednich wyrobów medycznych, usprawnianie ruchowe, stymulacja procesów poznawczych, terapia zajęciowa, przygotowanie rodziny i opiekunów do kontynuacji opieki (działania edukacyjne). Poza świadczeniami opieki zdrowotnej pacjentom przebywającym w Dziennym Domu Opieki Medycznej zapewniony zostanie odpowiedni do stanu zdrowia posiłek.

Kierowanie do Dziennego Domu Opieki Medycznej odbywa się na podstawie skierowania oraz karty oceny stanu klinicznego.  Wszystkie informacje dotyczące pobytu w Dziennym Domu Opieki Medycznej są dostępne w sekretariacie szpitala, rejestracji centralnej, biurze projektu oraz na stronie internetowej szpitala, szpitalbarlinek.pl.
js


Odsłon: 2449 | Drukuj

Komentarze (3)
1. 09-02-2017
 
a mi się podoba..... Tak zupełnie z boczku, chciałbym usłyszeć, jak nowe inwestycje i realizacja celów szpitala Sp. z o.o. mają się do informacji, jaką usłyszałem podczas styczniowej sesji (końcówka miesiąca - posiedzenie budżetowe) rady powiatu, o bliskości bankructwa naszego szpitala. No i tego w dalekim Dębnie .... 8)
 
Marceli
2. 09-02-2017
 
Z wszystkich zmian i udogodnień dokonanych po rozbudowie naszego Szpitala, na wyróżnienie zasługuje - REJESTRACJA OGÓLNA. 
Jako Pacjentka u kilku specjalistów, bardzo sobie cenię, że nie trzeba chodzić po piętrach, po gabinetach i szukać Pani, która ewentualnie zapisze na poradę u specjalisty. 
W dodatku, trzeba było pamiętać numery telefonów, daty i godziny rejestracji, co było ogólnie bardzo uciążliwe. 
Teraz, problem rozwiązany, wszystko w jednym miejscu, dostępne zawsze i wciąż. 
Koniecznie pragnę też pochwalić Panie w Rejestracji. Są wyjątkowo miłe, przyjazne a kontakt z Nimi czyni cały dzień radosnym.
 
barlineczka
3. 06-02-2017
 
A gdzie jest oddział ratunkowy , OIOM. Przecież to jest szpital , który powinien leczyć , a nie zakład opiekuńczy?
 
katarzyna18

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.