barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
WALENTYNKI I KARNAWAŁ W BUKOWEJ PRZYSTANI Drukuj Email
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
08.02.2017.

Image
Bukowa Przystań - zaprasza
Szanowni Państwo, z okazji Dnia Zakochanych „Bukowa Przystań” przygotowała dla wszystkich chcących uczcić ten wyjątkowy dzień ofertę specjalną w postaci „Walentynkowej kolacji” z dedykowanym menu dla dwojga.

Image foto 

14 lutego dla Zakochanych oferujemy wykwintne dania serwowane w subtelnie, specjalnie zaaranżowanym wnętrzu, w intymnej atmosferze przy blasku świec i akompaniamencie nastrojowej muzyki na żywo. W tym dniu do każdego zamówienia dla naszych Gości podajemy lampkę czerwonego wina w prezencie.

Aby zarezerwować stolik lub zapytać o szczegóły oferty prosimy o kontakt z Recepcją pod numerem telefonu: 95 746 51 11. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą „Romantyczny weekend we dwoje”.

To jednak nie koniec przyjemności jakie chcemy Państwu zaoferować.

Karnawał to niepowtarzalna okazja żeby oderwać się od rzeczywistości i poczuć się wyjątkowo! Dlatego też mamy przyjemność zaprosić Państwa na Maskowy Bal Karnawałowy w „Bukowej Przystani”, który odbędzie się 25 lutego br.

Pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy, niech eleganckie stroje i wspaniałe, kolorowe maski podkreślą niebanalny charakter tego wydarzenia i pozwolą zabrać się w niepowtarzalny, tajemniczy i bajeczny świat weneckiego karnawału.

Nie zabraknie również niespodzianek oraz konkursów z nagrodami. Na Balu rozstrzygnięty zostanie konkurs i wręczone nagrody za najładniejszą maskę karnawałową. Ponadto dla naszych Gości serwujemy czeskie piwo Litovel i Holba w kuflach w specjalnej cenie promocyjnej. Przygotowaliśmy również upominek dla grup zorganizowanych, które bawią się u nas po raz kolejny.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zdecydowali się wraz z nami ulec czarowi karnawałowej nocy w Wenecji, zdradzamy że zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Zapisy przyjmujemy na recepcji lub telefonicznie pod numerem: 95 746 51 11. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie publikujemy wszystkie aktualności.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!
"Bukowa Przystań"

Image 

Image 

[Artykuł sponsorowany]

 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.