barlinek BARLINEK
Barlinek barlinek
Menu główne
Moje Miasto
Historia Barlinka
Barlinek z lotu ptaka
Barlinek nocą...
Barlinek wczoraj i dziś
Ciekawostki z Barlinka
Gdzie to jest?
730 lat Barlinka - film
Niezbędnik
Ważne telefony
Przegląd prasy
Puls Barlinka
Echo Barlinka
Zamówienia na telefon
Pizza na telefon
VIP Pizza
Pizzeria Verona
Pizzeria Wielkopolanka
Na Murze Bar&Grill
Komunikacja
Logowanie
Polecamy
Policja zatrzymała dilerów narkotyków Drukuj Email
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
10.02.2017.

Image
Policja zatrzymała dilerów
Strzeleccy Kryminalni zatrzymali pięciu mieszkańców gminy Barlinek, którzy posiadali przy sobie środki odurzające, a także trudnili się ich handlem. Mężczyźni usłyszeli łącznie 28 zarzutów. Jeden z nich został tymczasowo aresztowany. W niedzielę (29 stycznia) w Strzelcach Krajeńskich podczas nocnego patrolu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Forda, którym poruszało się dwóch młodych mężczyzn.

Podczas rozmowy z 23-letnim kierowcą mundurowi zauważyli, że jest on bardzo pobudzony i ma powiększone źrenice. Mając podejrzenia, że mężczyźni mogą posiadać narkotyki, mundurowi dokonali wobec nich kontroli osobistej.

REKLAMA

Okazało się, że kierowca posiadał przy sobie śladowe ilości, a pasażer ponad dwa gramy amfetaminy. Obaj mieszkańcy gminy Barlinek zostali zatrzymani. 23-letni kierowca Forda stracił prawo jazdy, gdyż podczas badań okazało się, że kierował pojazdem pod działaniem środków odurzających. W wyniku dalszych czynności z zatrzymanymi udało się ustalić dane dilera, który wprowadzał narkotyki do obiegu. Według informacji miał nim być 34-letni mieszkaniec gminy Barlinek. W poniedziałek (30 stycznia) dzięki szybkiej i skutecznej akcji strzeleccy kryminalni zatrzymali 28-letniego dilera. Podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy nim prawie 17 gram amfetaminy oraz śladowe ilości marihuany. Mężczyzna usłyszał łącznie 11 zarzutów. Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. To jednak nie był koniec działań strzeleckich kryminalnych na terenie gminy Barlinek.

Tego samego dnia zatrzymali oni kolejnego mężczyznę handlującego środkami odurzającymi. Podczas zatrzymania 33-letniego dilera, w jego miejscu zamieszkania, policjanci ujawnili ponad 66 gram amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres jednego miesiąca. Dzięki kolejnym uzyskanym informacjom, kryminalni zatrzymali piątą osobę powiązaną z wprowadzaniem środków odurzających do obiegu. 32-letni mężczyzna podczas zatrzymania - podobnie jak jego poprzednicy – posiadał przy sobie narkotyki. Tym razem było to prawie 1,5 grama amfetaminy oraz 1 tabletka ekstazy. 32-latek usłyszał zarzuty za posiadanie oraz sprzedaż środków odurzających. Wobec niego także zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Dzięki skutecznej akcji strzeleckich policjantów zatrzymano pięć osób związanych z wprowadzaniem do obiegu środków odurzających. Mężczyźni usłyszeli łącznie 28 zarzutów. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

sierż. Sebastian Warzecha
KPP Strzelce Kraj.


Odsłon: 3661 | Drukuj

Komentarze (4)
1. 19-02-2017
 
Na jakiej podstawie osoba posiadająca 1,5g i 1 tabletkę jest handlarzem? 
Rozumiem te 66g, ale 1,5? 
Na własny użytek, niewielka ilość, niska szkodliwość czynu.
 
karas2002
2. 10-02-2017
 
to tak można na obcym terenie (i gmnina i powiat i województwo i Polska...nie mówiąc o Europie) zamykać handlarzy i stosujących? To rozumiem, że jak nasi dzielni mundurowi wpadną do Gorzowa, to też mogą pozamykać?
 
Marceli
3. 10-02-2017
 
Niech walą mandaty pijakom nie tylko na gorzowskiej. Niech walą mandaty temu menelstwu pijaństwu i alkoholikom. A do smax : akcja była w Strzelcach Krajeńskich więc sobie przyjechali poczyscic do nas. A że pewnie któryś z aresztowanych był wylewny to sprzedał innych
 
jaszczur
4. 10-02-2017
 
A Barlineccy policjanci co robią? Przyglądają się jak handel kwitnie i udają, że tematu nie ma. Skupiają się tylko na pijaczkach w parku przy Gorzowskiej. Tutaj łatwo wyrobić normę mandatów.
 
smax

  • Tylko zarejestrowanii użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.
  • Zauważyłeś błąd w serwisie, a może masz jakąś sugestię? Zgłoś go tutaj.
  • Za wszelkie uwagi będziemy bardzo wdzięczni.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.3
Polska adaptacja - JoomlaPL.com Team

 
Sondy
Budynek po dawnym ekonomiku to dobre miejsce na:
 
Reklama
Ogłoszenia
Pomoc w domu - praca
Poszukiwana osoba do sprzątania biur
Mieszakanie 3 - pokojowe do wynajęcia
Kalosze rozm. 34 - sprzedam
Adidasy rozm. 35
Fotorelacje
Ostatnie komentarze
24.02.16:57
 ZLIKWIDUJĄ PODSTAWÓWKĘ?
(7 komentarzy)
24.02.12:27
 Kolorowy oddział
(1 komentarz)
22.02.23:07
 POZNAJ SWOJEGO DZIELNIC
(3 komentarze)
22.02.18:57
 ARTUR PARTYKA GOŚCIEM S
(10 komentarzy)
22.02.08:31
 Impresje Kobiece w BOK
(5 komentarzy)
Polecamy
Redakcja serwisu barlinek24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść nadesłanych artykułów, komentarzy do nich, jak również wpisów na forum.
Wszystkie zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i upublicznienia ich bez wiedzy i zgody autora.
Niezależny Portal Internetowy S.C. - Rok założenia 2007
Wszelkie prawa zastrzeżone.