pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Marzysz o własnym, idealnym domu? Takim, w którym będziesz czuł się bezpiecznie i odpoczniesz od miejskiego zgiełku? Firma „JM Development” S.C. z siedzibą w Barlinku, spełni Państwa marzenia. Jesteśmy po to, aby kompleksowo zaspokajać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Osiedle pod Jabłonią” to miejsce, które gwarantuje intymność i idealną izolację od wielkomiejskiego hałasu, podkreślając jednocześnie kameralność i jego wyjątkowy charakter. Od centrum Barlinka dzieli je tylko 5 minut jazdy, co z pewnością jest dużą oszczędnością czasu. Dodatkowym atutem jest bliskie położenie Centrum Handlowego Górny Taras, w którym znaleźć można zarówno aptekę jak i dyskont spożywczy oraz pasaż handlowy. W niedalekiej odległości od planowanej inwestycji znajdują się istotne z punktu widzenia życia rodzinnego instytucje tj. publiczne przedszkole i szkoła podstawowa. W pobliżu znajduje się również kościół oraz boisko sportowe.

Image 

Jest to więc miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno poczucie swobody i prywatność, jak również życie w mieście zapewniające dostęp do wszelkich udogodnień pozwalających na codzienne życie. Spokojna okolica, wygoda oraz łatwa i szybka komunikacja z centrum miasta, jak również solidne wykończenie domów i szybkie połączenie komunikacyjne to jedne z wielu cech charakteryzujących „Osiedle pod Jabłonią” i zachęcające do skorzystania z naszej oferty.

Image  

„Osiedle pod Jabłonią” to kompleks 26 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi, w każdym z budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, posiadają prostą i nowoczesną formę, a ich wykonanie cechować się będzie najwyższą jakością. Działki naszego osiedla, położone są w zasięgu planowanej sieci kanalizacji sanitarnej, której realizację przewidziano w 2019 r. Dodatkowo, PSG wyłoniła już wykonawcę na budowę odcinka sieci gazowej w kierunku Strąpia. Dzięki tej inwestycji, wszystkie budynki będą podłączone do gazu ziemnego. Przy realizacji inwestycji współpracujemy tylko z najlepszymi, dlatego naszymi partnerami zostali lokalni doradcy, producenci i sprzedawcy - Materiały Instalacyjne C.O.-GAZ-WODA "KUREK", B.fT Okna i Drzwi, GASPOL ENERGY, Opiekun Portfela Maciej Kukawski i Hurtownia Materiałów Budowlanych "Macon". Państwa nowe mieszkania, oddawane są przez nas w standardzie developerskim, co daje możliwość na dowolną aranżację wnętrz. Jednak istnieje możliwość zaproponowania własnych rozwiązań, które zostaną przez nas uwzględnione.

Dwie ważne informacje:
- przyłącze gazowe zostanie zrealizowane do końca 2019 r. przez sieć Polska Spółka Gazowa
- do końca 2019r. planowana jest realizacja sieci kanalizacji sanitarnej przez PWK Płonia

Miło nam również Państwa poinformować, że sprzedany już i oddany do użytkowania budynek nr 2, zyskał nazwę ulicy, którą jest ul. Jabłoniowa.

W budynku nr 3, pozostał tylko jeden lokal, który oddamy do użytkowania do końca czerwca 2018 r. Jego cena to 369 tysięcy złotych.

W celu szczegółowego zapoznania się z oferta zapraszamy na stronę osiedlepodjablonia.pl oraz nasz fanpage na Facebooku.

barlinek

[Artykuł sponsorowany] 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły