pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, byliśmy z wizytą na budowie obejścia Barlinka w ciągu DW151. Wówczas, wykonawca udzielił nam kilku odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. nowych wiaduktów czy też przejścia pomiędzy ul. Podwale a ul. Kasprowicza.

Tydzień później, ponownie zawitaliśmy na plac budowy. 06 kwietnia, pełną parą ruszyły prace wykonawcze pod nową kładkę pieszą na wysokości Barlineckiego Ośrodka Kultury.

REKLAMA

Od wczesnych godzin porannych przystąpiono do palowania gruntu pod przyszły most. Zgodnie z tym co powiedział nam wykonawca, nasyp na wysokości dawnej kładki jest tylko tymczasowy i powstał na potrzeby trwających obecnie prac. Niebawem ponownie zajrzymy na plac budowy i podpatrzymy postępy budowy obejścia miasta.

monikary

Foto: Mateusz Zych

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+6 #2 Guest 2018-04-08 15:23
Cytuję TBM58:
Myslę ,że przydałyby się jakieś widoki z tzw.lotu ptaka.Pewnie bardziej pomoga ogarnąć ogrom prac.

Rozumiem, rozumiem, ornitolodzy tak mają:)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #1 TBM58 2018-04-06 21:41
Myslę ,że przydałyby się jakieś widoki z tzw.lotu ptaka.Pewnie bardziej pomoga ogarnąć ogrom prac.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież