pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Marzy Ci się poprowadzić łódkę, na którą zabierzesz swoich przyjaciół, rodzinę bądź znajomych? Chcesz zorganizować swój własny rejs? Po prostu zapisz się na kurs, który organizujemy właśnie dla Ciebie! Kurs przeznaczony jest nie tylko dla osób, które pragną udokumentować swoje umiejętności żeglarskie, ale i dla tych, którzy te umiejętności pragną dopiero zdobyć.

Klub Żeglarski SZTORM Barlinek zaprasza na spotkanie organizacyjne kursu na patent żeglarza jachtowego, które odbędzie się dnia 20.04.2018 o godzinie 18:00 w świetlicy naszej przystani, przy ulicy Sportowej 1 w Barlinku.

Kurs żeglarski obejmuje m.in. szkolenia praktyczne (ok. 100 godzin na wodzie) jak i teoretyczne (ok. 20 godzin), które będą prowadzone na wodach Jeziora Barlineckiego oraz w świetlicy przystani Klubu, w systemie zajęć realizowanych w soboty i niedziele. Przewidywane zakończenie kursu 15.06.2018

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. Mariusz Mikołajczyk 531 552 091, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena kursu to 850 zł (cena nie obejmuje egzaminu).

barlinek

Aby móc uzyskać patent żeglarza jachtowego należy mieć ukończone 14 lat.

Ponadto należy wnieść następujące opłaty:

1. Egzaminacyjną (młodzież ucząca się do 26-go roku życia 125 zł, dorośli 250 zł)
2. Za wydanie patentu (młodzież ucząca się do 26-go roku życia 25 zł, dorośli 50 zł)

Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych:

- po wodach śródlądowych (jeziora, rzeki, kanały) - bez ograniczeń.
- po wodach morskich wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie 2Mm (mil morskich) od brzegu w porze dziennej - jachty o długości do 12 m.

Nadchodzące kursy:

20 maja 2018 roku – kurs sternika motorowodnego

15 – 17 czerwca 2018 roku – kurs ratownika wodnego

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. Krzysztof Grajewski 888 360 410, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież