pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

16 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, oddanych po remoncie i adaptacji, pomieszczeń I i II piętra w budynku „D” szpitala. Inwestycja powstała w byłym hotelu pielęgniarek. Do istniejącego już budynku, dobudowana została klatka schodowa wraz z pełnowymiarową windą.

W nowo otwartym obiekcie, prowadzone będą świadczenia medyczne z zakresu opieki długoterminowej. Kompleksowo wyremontowane i doposażone pomieszczenia wraz z wykwalifikowaną kadrą medyczną, zapewnią przebywającym pacjentom bezpieczeństwo oraz komfort pobytu w szpitalu. W budynku będzie znajdować się kilkadziesiąt łóżek, rozlokowanych w przestronnych salach.

REKLAMA

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali – wicestarosta myśliborski Mariusz Norsesowicz, członek zarządu Powiatu Myśliborskiego Andrzej Potyra, członek zarządu Powiatu Myśliborskiego Ryszard Wiśniak, Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński oraz Prezes Zarządu Szpitala Barlinek sp. z o.o. Arkadiusz Cysek. W uroczystości wzięli udział także radni Rady Miejskiej, dr Michał Polko, dr Maria Jaworska oraz ks. Czesław Dobrowolski, który dokonał poświęcenia pomieszczeń. Głównym wykonawcą prac było Przedsiębiorstwo Budowlane „JPG” Sp. z o.o. Łączna wartość inwestycji przekroczyła kwotę 1 miliona złotych.

monikary

  

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+5 #7 Marceli 2018-04-17 20:16
jeżeli "powiatowcy" tną wstęge jako pierwsi to jak mam to rozumieć? Tną jako sponsorzy oddziału, tną jako współwłaściciele szczątkowych udziałów, tną jako lokalni głodni ciepełka pseudo-celebryci? Kim są oni, ci tnący??? A może szykują się do cięcia na drodze do Płonna?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #6 Guest 2018-04-17 14:56
Ciekawe ile pobyt będzie kosztował.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #5 jacuś 2018-04-17 14:31
od owsiaka jest a od rydzyka?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #4 Guest 2018-04-17 10:15
Dobrze, że mamy takie oddziały w mieście.
Społeczeństwo się starzeje a nie zawsze rodzina ma możliwość zagwarantować fachową opiekę w domu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #3 Guest 2018-04-17 09:53
na chirurgie dziecięcą nie ma co liczyć bo trzeba byłoby nowy personel
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 Guest 2018-04-17 07:03
Nowe łóżka i szafki od WOŚP jak miło popatrzeć.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 JanuszO73 2018-04-16 19:03
A kiedy powstanie oddział chirurgii dziecięcej?! Rozumiem że to jest mało dochodowy interes dla barlineckiego szpitala. Cóż, już niedługo wybory!
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież