pldaenfrdeuk


 wtorek 22 stycznia 2019r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

barlinek

04 maja w kościele pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Barlinku, odbyła się uroczysta msza św. w intencji strażaków. Na ten dzień bowiem, przypada ich święto – św. Floriana, czyli Międzynarodowy Dzień Strażaka.

W nabożeństwie wzięli udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku wraz z pocztem sztandarowym oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychnowie. Podczas mszy, ks. Kryspin Gasiulewicz, podziękował wszystkim strażakom za ich trud w ratowaniu mienia, zdrowia i życia a także życzył, aby św. Florian miał ich zawsze w opiece.

REKLAMA

Z okazji Dnia Strażaka, wszystkim strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Barlinek, redakcja Barlinek24.pl życzy bezpiecznej służby, szczęśliwych powrotów z akcji, zdrowia i szczęścia w życiu osobistym. Jednocześnie dziękujemy Wam za Wasze poświecenie, zaangażowanie i ciężką pracę, jaką wkładacie w ratowanie dobytku i życia mieszkańców Gminy Barlinek. Tylu powrotów, ile wyjazdów!

monikary

 

Komentarze  

+21 #1 Guest 2018-05-04 18:37
Szacunek i podziękowanie strażakom.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież