pldaenfrdeuk


 wtorek 22 stycznia 2019r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

barlinek

Od 26 kwietnia do 05 maja, czyli wyłączając dni wolne od pracy, to tylko 8 dni. Przez ten krótki okres czasu, udało się zebrać 2454 podpisy pod petycją o polepszenie życia Krzysztofa Mroza. Pod koniec kwietnia, pracownicy Urzędu Pocztowego w Barlinku, wystąpili z inicjatywą pomocy dla swojego kolegi, pracownika poczty, którego życie nie oszczędzało.

Najpierw śmierć najbliższej osoby, później choroba dziecka i nieszczęśliwy wypadek, przez który Krzysztof będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Teraz, kiedy musi się uczyć życia na nowo, potrzebne jest mu mieszkanie na parterze. Jego koledzy z Urzędu Pocztowego w Barlinku, postanowili, że zwrócą się do Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego z prośbą o przyspieszenie przydziału takiego mieszkania.

REKLAMA

07 maja delegacja pracowników Poczty, udała się do Urzędu Miejskiego z petycją i podpisami złożonymi pod nią, by złożyć ją na ręce włodarza miasta. Burmistrz Barlinka zapoznał się ze sprawą, choć jak powiedział na spotkaniu, zna sytuację Krzysztofa i zrobi wszystko by mu pomóc. Jak zdradził Dariusz Zieliński, Krzysztof Mróz jest na liście oczekujących na mieszkanie lokatorskie. Na takiej liście jest ok. dwudziestu rodzin.

Burmistrz Barlinka podziękował pracownikom poczty za zaangażowanie w sprawę a na zakończenie spotkania oświadczył, że ma już pewną koncepcję w tej sprawie. Jednak nie chciał do końca zdradzić jaką, bowiem ma to pozostać niespodzianką. Kiedy Krzysztof Mróz dostanie tak potrzebne mu teraz mieszkanie, jeszcze nie wiemy. Panie Burmistrzu! Teraz wszystko w Pana rękach!

monikary

 

Komentarze  

-3 #7 Guest 2018-05-10 08:44
Ja tez bym się starał jak bym dostawał od mieszkańców 10000zł. miesięcznie.Czekamy na efekt końcowy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #6 Guest 2018-05-09 11:00
Mamy dobrego burmistrza i napewno stanie na wysokosci zadania mojej rodzinie tez pomógł jestem mu bardzo wdzieczna za to .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #5 Guest 2018-05-08 17:52
Są sytuacje w których słowo kolejka nie powinno mieć znaczenia. Przy okazji zachodzi pytanie, jakie szanse na zakup mieszkania w Polsce ma osoba pracująca np. w naszych największych zakładach z dwójka dzieci. Dla porównania w Korei południowej student otrzymuje mieszkanie od państwa zaraz po szkole u nas ma szanse spłacać je przez 30-50 lat pod warunkiem, że dostanie pracę. Tak Polska jak ją sobie sami urządzamy. Jakie wybory takie konsekwencje !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #4 Guest 2018-05-08 17:07
brawo , wielki szacun ,
Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 #3 Guest 2018-05-08 16:05
Dla tej rodzinki warto pomóc i życzyć dużo dużo szczęścia i powodzenia...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+35 #2 Guest 2018-05-07 22:14
Brawo:)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+64 #1 Guest 2018-05-07 18:20
Piękna inicjatywa ze strony kolegów z pracy!!! Panie Burmistrzu wierzymy w Pana, teraz Pana kolej wykazać się dobrym serduszkiem !!!! :)
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież