pldaenfrdeuk


 wtorek 22 stycznia 2019r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

barlinek

08 maja w Kawiarni Artystycznej Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbył się Dzień Bibliotekarza. Z tej właśnie okazji, mieszkańców Barlinka zaproszono na koncert Julity Kożuszek-Borsuk – aktorki, tancerki oraz wokalistki, która przez wiele lat występowała w cyklicznym programie Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza oraz podkładała głosy postaci w wielu bajkach i filmach.

Publiczność zachwycona wokalnymi interpretacjami twórczości Agnieszki Osieckiej (i nie tylko), oprócz gromkich braw, kilkukrotnie domagała się bisu.

REKLAMA

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, ustanowiony został w 1985r a jego inicjatorem było Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Święto obchodzone jest co roku 08 maja. Podziękowania i życzenia bibliotekarzom z Biblioteki Publicznej w Barlinku oraz filii, złożył Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński i Dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury Brygida Liśkiewicz.

Mati

 

Komentarze  

+1 #1 Guest 2018-05-09 06:31
Przepięknie było:))
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież