pldaenfrdeuk


 wtorek 22 stycznia 2019r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

barlinek

- Bardzo częstym błędem jest myślenie, że dzieci to nie piłkarze, bo tylko bawią się piłką. Jeśli dziecko trenuje kilka razy w tygodniu, to jest normalnym zawodnikiem, adekwatnie do wieku i obciążeń. Dlatego już w młodym wieku należy zapobiegać ewentualności powstawania urazów – powiedział koordynator Indywidualnej Szkoły Futbolu w Barlinku trener Sławomir Król.

Wychodząc naprzeciw problemom związanym z urazami wśród dzieci już w młodym wieku, ISF w Barlinku podjęła współpracę z fizjoterapeutą Panem mgr Marcinem Bolon, który znany jest nie tylko w Barlinku, z profesjonalnego podejścia do pacjenta w zakresie świadczonych usług. Celem współpracy jest ułatwienie rodzicowi poszkodowanego kontaktu ze specjalistą w wypadku urazu, nagłej kontuzji oraz rehabilitacji. Ponadto trenerzy ISF mają stały kontakt z fizjoterapeutą i w każdej chwili mogą liczyć na doraźną pomoc, która pozwoli na szybkie i odpowiednie pokierowanie kontuzjowanego zawodnika ISF.

- Staramy się aby nasze stowarzyszenie było nie tylko miejscem do profesjonalnego rozwoju piłkarskiego, ale także w którym rodzic będzie czuł, że jego dziecko jest bezpieczne. Jestem pewny, że współpraca przyniesie dużo korzyści zdrowotnych dla wszystkich zawodników – mówił prezes ISF w Barlinku Wojciech Filary.

 

barlinek

Od lewej: Król Sławomir, Bolon Marcin, Filary Wojciech, piłkarze ISF.

 

barlinek

Gabinet ORTHO-MA
ul. Lipowa 3A
74-320 Barlinek

[Artykuł sponsorowany]