pldaenfrdeuk


 wtorek 22 stycznia 2019r.   imieniny: Dobromysł, Marta, Wincenty

Reklama

barlinek

W dniu 20 czerwca 2018r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Barlineckiego Ośrodka Kultury mieszczącej się przy ul. Podwale 9 odbędzie się spotkanie członków zarządu, trenerów, rodziców, osób związanych z klubami ISF Barlinek (Indywidualnej Szkoły Futbolu) oraz CRS Barlinek (Centrum Rozwoju Sportu), w którym zostanie szczegółowo przedstawiony i omówiony PROJEKT POGOŃ BARLINEK 2018.

Głównym celem projektu jest odbudowanie Pogoni Barlinek na nowoczesnych i fundamentalnych zasadach dających stabilność w istnieniu oraz nową jakość w szkoleniu dzieci i młodzieży. Czymś nowym będzie ujednolicenie modelu i systemu gry od grup dziecięcych po grupy seniorskie.

REKLAMA

Wszyscy wiemy, że piłka nożna w Barlinku ma wielką historię i sukcesy, dlatego powrót do korzeni może jedynie się udać na nowoczesnych standardach zgodnie z myślą najlepszych klubów piłkarskich w Polsce i w Europie.

Zapraszamy sympatyków i osoby chcące poznać bliżej projekt.

Prezes ISF w Barlinku Filary Wojciech
Prezes CRS w Barlinku Tadeusz Nowicki

 

barlinek

#14 GuestTu nie chodzi o faworyzowanie, ale o kulturę wypowiedzi. Nazywanie kogoś pomyłką, nie służy budowaniu nowego rozdziału piłki nożnej w Barlinku. Zachęcamy do używania argumentów w dyskusji i wspólnego porozumienia :) Serdecznie pozdrawiamy ;) Poniżej pierwszy komentarz po artykułem:
"Chłopaki z isf poprowadzą to tak jak trzeba. Widzę jak świetnie pracują z młodzieżą. Trzymam kciuki."

Komentarze  

0 #17 Guest 2018-06-17 08:43
16.06 CRS -Dolice 1:2
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #16 Guest 2018-06-14 09:34
Nie wiem o czym ta dyskusja :) i tak nikt nie odbuduje w Barlinku piłki nożnej ,żeby była tak rozpoznawalna jak Pogoń Barlinek za starych dobrych czasów . Było minęło i nie ma co mówić o odbudowie tylko mówcie o BUDOWIE !!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
-13 #15 Guest 2018-06-14 09:08
Ci co się znają na piłce i wiedza jak teraz funkcjonują i działają isf i crs wiedzą że bez połączenia z bafem który chciał to już zrobić w tamtym roku nic nie będzie...
Isf tylko zdj i filmiki na FB i nic więcej. Crs niestety nieregularny w rozgrywkach, mimo fajnego składu ;) ciekawe że isf chce się połączyć ale wszystko na ich warunkach. Albo 3 kluby się połączą na wspólnych warunkach albo żaden bo to będzie porażka...
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #14 Guest 2018-06-14 07:29
Dlaczego moderator nie akceptuje komentarzy??? Faworyzując baf poprzez tę oto czynność nie zmyli Pan ludzi :) serdeczne pozdrowienia
Cytować | Zgłoś administratorowi
-19 #13 Guest 2018-06-13 19:58
BAf bardzo ceniony i doceniany poza Barlinkiem (Gorzów, Szczecin, Stargard itd.). Poziom od kilku lat bardzo wysoki. Niestety ktoś robi kosztem BAF z siebie uzdrowiciela Barlineckiej piłki, bez pomysłu, za plecami. Tylko po to aby zaistniec w mediach i być na swieczniku. Zaproszenie po fakcie.... zenada
Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 #12 Guest 2018-06-13 17:00
Proponuję wielkie derby Barlinka CRS vs ISF vs BAF w tych grupach wiekowych, które są we wszystkich tych akademiach.
Ten kto wygra niech przewodzi projektowi reaktywacji Pogoni Barlinek.
Po prostu niech zajmie sie tym najlepszy a nie ten kto ma najlepsze układy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 #11 Guest 2018-06-13 15:29
Moje dziecko jest piłkarzem w BAFie. Jakoś nie odczułem żeby wszędzie nas lali. Ostatnimi czasy wygraliśmy kilka turniejów a w Deichmann Cup występując w barwach Francji (taka formuła turnieju) zajelismy ostatecznie wysokie 4 miejsce na 16 drużyn, wczesniej w tabeli rozgrywek grupowych zajmując 1 miejsce. Nasi chłopcy bez skrupułów radzą sobie z takimi drużynami jak Stilon Gorzów, Błękitni Stargard czy nawet Pogoń Szczecin.
Nie orientuję sie jak to wygląda w innych Barlineckich klubach ale dla BAFu wielkie brawa !
Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 #10 Guest 2018-06-13 12:26
Ok szanuje tylko z tej wiadomości wynika że pomysłodawcą ratowania piłki w Barlinku piłki przez konsolidacji jest ISF I CRS a prawda jest zgoła inna. Szkoda że pomysłodawce czyli BAF nie zaprosili w osobie Marka Parniaka. Należy dodać iż BAF już ok 10 lat uczy w Barlinku dzieci i już posiada grupy od najmłodszych do juniorów. ISF nie posiada wszystkich grup a CSS ma tylko juniorów i seniorów. Kolejne niepotrzebne dzielenie dzieci niepotrzebne.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 #9 Guest 2018-06-13 12:06
Wszystkie osoby/stowarzyszenia chcące włączyć się w projekt proszone są o przyjście na spotkanie. Szczegółowe informację znajdują się powyżej. Stowarzyszenie BAF otrzymało indywidualne zaproszenie na zebranie i mamy nadzieję, że dołączą do nas. Jednak wszystko zależy od tego czy wg będą chcieli. Zapraszamy
Prezes ISF
Filary Wojciech
Cytować | Zgłoś administratorowi
+18 #8 Guest 2018-06-13 09:20
tak wytykajcie sobie bledy wyniki i niech kazdy ciagnie w swoja strone tak to juz jest ze gdzie 3 Polakow tam 4 zdania albo i wiecej trudno sie dogadac ....ale jesli juz 2 sie dogadalo a 3 nie chce isc wspolna jednolita droga to trudno trzeba to uszanowac.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież