pldaenfrdeuk

 czwartek 21 lutego 2019r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Tuż przed zakończeniem sezonu, 24 czerwca br., zawodnicy Boran Team, wystartowali na Festiwalu Kickboxingu w Stargardzie, którego organizatorem był Klub Fight Akademy. Impreza miała zupełnie inny charakter, niż tradycyjne zawody.

Wojownicy swoje pojedynki toczyli pod gołym niebem, słońce dopisało, przez co mogli poczuć się niczym prawdziwi tajowie. W ringu pojawiła się piątka Naszych zawodników z Barlinka, Myśliborza i Stawu, 3 dzieci, 1 junior i 1 senior. Walki toczyły się w dobrym tempie, więc jak zawsze emocji nie zabrakło. Zawodnicy dali pokaz swoich umiejętności i chęci zwycięstwa.

 

REKLAMA

Ze Stargardu przywieźliśmy 2 wygrane i 3 porażki. Na uwagę zasługuje walka Aleksandra Wereśniaka, która toczyła się na zasadach pro-am, czyli pół zawodowej. Olek podejmował niebezpiecznego zawodnika ze Stargardu, którego mocne ciosy robiły wrażenie. Jednak okazały się zbyt słabe dla Olka, który bardzo dobrze sobie z nimi poradził, wygrywając na punkty. Jest to już trzecia w tym roku wygrana Olka i każda w głównej walce wieczoru. Gratulujemy wszystkim odwagi oraz chęci do rywalizacji w ringu w pełno kontaktowej formule jaką jest K-1 i Muay Thai.

BORAN TEAM

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież