pldaenfrdeuk

 czwartek 21 lutego 2019r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Dziewczynka może być... szybka, silna, odważna i mądra! Majsterkująca i budująca roboty! Zafundujmy dziewczynkom dzień pełen zabawy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek. Zorganizujemy w Barlinku festiwal pt. „Ta zabawa TEŻ jest dla DZIEWCZYNEK!”. Pełne frajdy warsztaty dla dzieci, spotkania dla rodziców a na finał koncert rockowy z Pippi!

 

Nasze stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - MDK " wzięło udział w programie Społecznik 2018 - Inicjatywy obywatelskie. Program ten to innowacyjna forma budżetu obywatelskiego.

Mamy bardzo duże szanse zdobyć pieniądze na realizację festiwalu! Dwa projekty o największej liczbie głosów dostaną dofinansowanie. Pomóż nam zdobyć pieniądze na działanie dla mieszkańców Barlinka!

Głosować może każdy mieszkaniec powiatu powyżej 16 roku życia. Każdy może oddać tylko jeden głos. Głosować można tylko przez internet do 20 lipca!

REKLAMA

Jak zagłosować na nasz projekt? 

Na stronie programu należy wybrać powiat zamieszkania - myśliborski, wówczas pojawią się 3 projekty do wyboru. Projekt barlinecki ma numer 90/P//II/2018 a tytuł: Ta zabawa też jest dla dziewczynek - festiwal zabawy i edukacji.

Należy wypełnić cały formularz i potwierdzić przyciskiem "oddaj głos" (na samym końcu formularza). W ramach tego samego głosowania można wybrać dodatkowo 3 inicjatywy ponadlokalne.

Wasz głos pomoże zorganizować nam pełen atrakcji festiwal zabawy i edukacji!

Nasz projekt jest jedynym barlineckim działaniem! Bardzo dziękujemy za głosy!

Stowarzyszenie "Plantacja Wyobraźni - Mały Dom Kultury"

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 #5 Guest 2018-07-18 10:24
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Dzie%C5%84_Dziewczynek
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #4 Guest 2018-07-17 18:34
Międzynarodowy Dzień dziewczynek? Pierwsze słyszę. Od kiedy jest taki dzień i na kiedy przypada?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #3 Guest 2018-07-09 13:15
Do Guest2 to sam sama zacznij działac, z checia sie pod tym podpisze.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 Guest 2018-07-09 07:02
Brawo, warto Was wspierać i na Was głosować, bo nie czekacie na to że ktoś Wam coś da a wręcz przeciwnie, sami wykazujecie inicjatywę. Tak trzymać. Wszyscy powinni na Wasz projekt zagłosować i wesprzeć pomysł.
A gdzie jest reszta? Można było pozyskać środki na wiele zadań, np. na remont plaży miejskiej,itp. Tylko trochę chęci.... . Ale komu by się chciało ?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #1 Guest 2018-07-07 17:59
Świetna inicjatywa, trzymam kciuki i już oddałam głos, to proste, zachęcam innych.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież