pldaenfrdeuk

 czwartek 21 lutego 2019r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Grupa artystyczna Barlineckiego UTW nie zwalnia tempa i tańcząc występuje na różnych imprezach i spotkaniach. W dniu 28 maja zespół wystąpił na spotkaniu z okazji Dnia Matki organizowanym przez PKPS Klub Seniora "Złota Strzecha".

16 czerwca grupa artystyczna wystąpiła w UTW Golczewo na zakończeniu roku akademickiego 2017-2018. Zespół wystąpił również dla swoich członków – na zakończeniu roku akademickiego w dniu 21 czerwca.

 

REKLAMA

Grupa artystyczna BUTW barwnie zaprezentowała się również w widowisku Sobótka w dniu 22 czerwca na Rynku w Barlinku, tańcząc kujawiaka, polkę i wspólnie z młodzieżą krakowiaka. Instruktorem muzycznym, reżyserem i choreografem jest Magdalena Zynda - Lis, a instruktorem muzycznym - Roman Lackowski.

Maria Mitek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+4 #3 Guest 2018-07-09 19:46
Wielkie uznanie dla tych Państwa, którzy swoją pracą i talentem służą Społeczności nie tyko Miasta. Wielki szacunek i życzenia długich lat.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #2 Guest 2018-07-09 16:31
Mi się też podoba, kiedyś też się tam zapiszę, ale to dopiero kiedyś...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Guest 2018-07-09 11:38
BRAWO! Tak trzymać, te uśmiechy mówią nam wszystko :-)pozdrawiam
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież