pldaenfrdeuk


 sobota 23 marca 2019r.   imieniny: Katarzyna, Piotr, Zbysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków barlineckiej piłki nożnej na III MECZ PAMIĘCI naszego przyjaciela, kolegi, zawodnika Pogoni Barlinek, trenera, wychowawcy, nauczyciela, założyciela i jednocześnie prezesa CRS Barlinek ś.p. TOMASZA NOWICKIEGO.

To właśnie jego dotychczasowa praca jest efektem PROJEKTU POGONI BARLINEK 2018 - jego marzeniem było zbudowanie barlineckiej piłki nożnej na nowoczesnych zasadach, śladem najlepszych klubów w Europie.

 

REKLAMA

Dlatego dziś dzieci w ISF POGOŃ Barlinek trenują już od najmłodszego zgodnie z myślą i koncepcją planu szkoleniowego, który jest spójny aż po grupy seniorskie (CRS POGOŃ Barlinek). Mecz odbędzie na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 2, w sobotę 4 sierpnia o godzinie 16:00. W spotkaniu wezmą udział oldboje oraz zawodnicy MKS POGONI Barlinek, zaś po przeciwnej stronie staną zawodnicy CRS POGOŃ Barlinek.

Do zobaczenia!

CRS POGOŃ Barlinek
ISF POGOŃ Barlinek

barlinek

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież