pldaenfrdeuk


 sobota 23 marca 2019r.   imieniny: Katarzyna, Piotr, Zbysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Już kilka miesięcy w studio reklamy działa pracownia sitodruku, która daje możliwość drukowania w atrakcyjnych cenach na koszulkach, bluzach i na torbach. Z uwagi na letnią promocję, teraz cena nadruków jest pomniejszona o 10%. Przedsiębiorców, organizatorów imprez sportowych, kulturalnych i innych, którzy dotychczas poszukiwali możliwości nadruków na koszulkach w regionie czy w Internecie, promocjone.com zaprasza do siebie.

Na dzień dzisiejszy studio reklamy oferuje wszystkie techniki nadruku: druk cyfrowy dtg, sitodruk, sublimację, folia felx, folia flock oraz haft komputerowy. Promocjone.com zajmuje się również znakowanie odzieży firmowej. W swojej ofercie posiada dobrej jakości t-shity, koszulki polo, koszule, polary oraz koszulki sportowe. Odzież dostępna jest w różnych fasonach w pełnej gamie kolorystycznej oraz w całej rozmiarówce, zarówno damskiej, męskiej jak i dziecięcej.  Uzupełnieniem oferty reklamowej są torby, czapeczki, worki sportowe i inne gadżety reklamowe. Ponadto Promocjone.com zajmuje się znakowaniem odzieży roboczej i sportowej, dostarczanej przez klienta.

Oferta kierowana jest do mikro, małych i średnich firm, do podmiotów ekonomii społecznej, jednostek samorządu, ośrodków kultury, sportu, rekreacji, do klubów tanecznych oraz klientów indywidualnych. Dużą zaletą oferty jest fakt, że koszulki drukowane są już od jednej sztuki, a w przypadku dużych zleceń istnieje możliwość domawiania pojedynczych sztuk w cenie zamówienia zbiorowego.

 

 

Siedziba Promocjone.com mieści się w Barlinku przy ulicy Szpitalnej 2 (za PKO BP), ale zamówienia można też składać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , przez FB, a także przez sklep internetowy promocjoneshop.com lub przez stronę www.promocjone.com

Oferta jest ważna do końca sierpnia.

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły