pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

26 lipca w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż wystawy artystów amatorów, który przybrał nazwę „Barlinecki wernisaż”. Wzięło w nim udział dwunastu uczestników z powiatu myśliborskiego oraz trzy osoby z województwa lubuskiego.

Wernisaż ten, był jednocześnie przeglądem powiatowym, więc osoby spoza powiatu, niestety nie mogły brać udziału w konkursie. Prace a było ich – 33 obrazy, 2 rzeźby oraz 22 prace rękodzieła artystycznego, oceniało jury w składzie: Tomasz Duszyński – absolwent Wyższej Szkoły Użytkowej, przewodniczący jury, Filip Fijałkowski – artysta plastyk, autor murali oraz Katarzyna Mielcarek – członek Związku Artystów Plastyków oddział w Poznaniu i Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

 

REKLAMA

Komisja po wnikliwej analizie, postanowiła zakwalifikować do konkursu wojewódzkiego, który we wrześniu obędzie się w Wałczu, czternaście obrazów i dwie rzeźby drewniane. Prace w barlineckim muzeum, można oglądać do 10 sierpnia. Wystawę zorganizowało Muzeum Regionalne w Barlinku.

monikary

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież