pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W dniu 30 lipca br. podpisana została umowa na realizację zadania pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Lutówko”. Umowę z Zakładem Ogólnobudowlanym Kazimierz Pakiet z siedzibą w Myśliborzu w imieniu Burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego podpisał Zastępca Burmistrza Krzysztof Paszek.

W ramach zadania wykonawca wykona od podstaw budynek na potrzeby świetlicy wiejskiej, remizy strażackiej oraz szatni klubu sportowego wraz z niezbędnym instalacjami i zagospodarowaniem terenu.

Za projekt oraz nadzór inwestorski odpowiedzialna jest firma Projekty i nadzory budowlane mgr inż. Witold Krasowski z Barlinka. Teren budowy został przekazany Wykonawcy w dniu podpisania umowy.

 

REKLAMA

Zgodnie z harmonogramem robót do końca listopada br. ma zostać wykonany stan surowy zamknięty, a zakończenie inwestycji planowane jest na początek czerwca 2019 roku.

Wartość zadania wynosi 1 106 999,51 zł brutto.

UM Barlinek

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 # Guest 2018-08-01 19:53
Co burmistrz robi dla upadającego Bometu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2018-08-01 11:20
Ludzie to żadna łaska to ich za.... obowiązek. Płacimy im po 1000zł.miesięcznie a wy jeszcze zszokowani że co przed wyborami robią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+20 # smax 2018-07-31 13:47
Z obietnic wyborczych pana obecnego sołtysa pamiętam, że miał powstać chodnik z Lutówka do kościoła w Osinie - nic się od tamtej pory nie zmieniło. Starsi mieszkańcy są straszliwi zapatrzeni a młodzi mają w nosie wybory sołtysa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2018-07-31 13:16
Do wartości zadania zapomniano dodać wywalone w błoto pieniądze podatników na przekształcenie działki na której planowana była inwestycja/działka nie jest własnością gminy/ oraz na projekt i wizualizacje która nie ma nic wspólnego z tym co teraz bedzie robione.To dwa różne projekty.Pierwszy pokazany kilka lat temu na zebraniu był zrobiony za jakieś 20 tyś. tyle że Pan Burmistrz i Pan Przewodniczący Rady jak zobaczyli za jaką kwote dzieło propagandowe może powstać czyli 2 500 000 to od razu zaczeli działać i okroili do takiego stopnia że teraz niewiele zostanie.Jak zawsze za póżno doszli do wniosku ,że trzeba z projektantem rozmawiać ile na taką inwestycje chce sie przeznaczyć środków.Za zmarnowaną kase na projekty i niepotrzebne przygotowania spokojnie zrobiono by drugi bardzo potrzebny spowalniacz przy wjeżdzie do wsi od strony Osiny.Nawiasem mówiac ten jeden spowolnił tylko samego radnego w pracy "społecznej" dla naszego społeczeństwa.Trzymam kciuki za kontrkandydata obojetnie z jakiej miejscowości bo i tak wiecej pewnie zrobi niż podobno "swój chłop".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 # Guest 2018-07-31 12:55
"Nie chcem ale muszem" i wszystko dla was.Nie dla nieopodatkowanej diety.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2018-07-31 12:54
Cytuję Guest:
w Październiku wybierzemy nową rade i burmistrza.

Więc nie bądź tchórzem i startuj startuj. Każdy ma szanse
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2018-07-31 12:37
W zasadzie chodnik nie gminny tylko powiatowy, więc trzeba pytać Radnych powiatowych!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2018-07-31 12:07
w Październiku wybierzemy nową rade i burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-4 # Guest 2018-07-31 08:24
Tyle lat być sołtysem i tak mało zrobić nawet niema porzadnego chodnika wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 # Guest 2018-07-31 08:24
Gratulacje! W końcu wioska doczeka się i świetlicy i remizy z prawdziwego zdarzenia! Powodzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-19 # Guest 2018-07-30 20:20
Fajnie tyle lat sołtys obiecywał a przed wyborami udalo sie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-2 # Guest 2018-07-30 15:08
Jestem w szoku i nadal nie mogę uwierzyć ☺ nareszcie !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi