pldaenfrdeuk


 sobota 23 marca 2019r.   imieniny: Katarzyna, Piotr, Zbysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W upalny piątek 27 lipca, na terenie Ośrodka Głębokie k/Międzyrzecza, już po raz XIX odbyła się sztafeta na dystansie maratońskim. Wzięli w niej udział biegacze z całej Polski, w tym już po raz drugi, drużyna HRMAX BARLINEK, w skład której wchodzą mieszkańcy naszej gminy. W tym roku barlineccy biegacze również nie zawiedli i piątkowy start był dla nich bardzo udany.

W zawodach wzięło udział 28 sztafet w różnych kategoriach. Barlinecka sztafeta zajęła V miejsce kategorii open oraz II w kategorii 4+50. Czas, w jakim ukończyli bieg nasi zawodnicy to 2:38:45. Dla przypomnienia dystans maratoński to 42,195 km. W składzie sztafety wystąpili Jakub Borek, Maciej Bartosik, Waldemar Drzewiecki, Mateusz Zych, Przemysław Bartosik.

 

REKLAMA

Jak się okazuje, Barlinek to nie tylko Nordic Walking, co udowadniają biegacze. Prawie każda z okolicznych miejscowości ma swój bieg masowy a w Barlinku …. cisza. Mamy piękne tereny, trasy, po których nie tylko można spacerować z kijami ale również zorganizować bieg na wysokim poziomie. Czy któryś z biegaczy lub czytelników wie coś o wrześniowym biegu? Praktycznie nic o nim się nie mówi. A szkoda. Więcej reklamy, promocji miasta bo terenów do biegania okolica nam zazdrości...

HRmax BARLINEK

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+4 #5 Guest 2018-07-31 22:32
Brawa za dobry występ i propagowanie zdrowego trybu życia i reprezentowanie Barlinka!!! Szkoda, że u nas w mieście tak mało organizują tego typu imprez, a przecież pieniędzy na to dużo nie trzeba bo są opłaty wpisowe wystarczyło by trochę chęci!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #4 Guest 2018-07-31 17:49
Super , gratulacje dla całej drużyny
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #3 Guest 2018-07-31 14:22
Brawo Panowie!!! Szacun!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #2 Guest 2018-07-31 13:26
Brawoooo!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #1 Guest 2018-07-31 05:17
Ogromne brawa dla "Panów Biegaczy"
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież