pldaenfrdeuk

 środa 22 maja 2019r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Hotelu Rodan znajdującym się w Kórniku (k. Poznania). Tegoroczny obóz zorganizowany był wspólnie ze szkołą TenisPRO Koszalin. Jak się szybko okazało był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Przygotowany plan treningowy zrealizowaliśmy w 100%. Poza treningami na korcie tenisowym sporo czasu poświęciliśmy na zajęcia ogólnorozwojowe.

Przeprowadziliśmy także test psychologiczny określający profil młodego zawodnika. Nie mogło zabraknąć również wielu atrakcji takich jak zwiedzanie zamku w Kórniku, aquapark, turniej badmintona, ścieżka zdrowia, plaża, orlik, i wiele innych zabaw integracyjnych.

 

REKLAMA

Poza ciężką pracą na treningach było dużo uśmiechu, radości a także zawiązało się kilka nowych przyjaźni. Na koniec zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności w turnieju podsumowującym. Do zobaczenia za rok!

Akademia Tenisa Barlinek
Szymon Bunda i Przemysław Glapiak

 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież