pldaenfrdeuk


 sobota 23 marca 2019r.   imieniny: Katarzyna, Piotr, Zbysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

05 sierpnia ok. godz. 13.00, doszło do wypadku drogowego tuż za Lutówkiem w kierunku wsi Równo. Tam, na prostym odcinku drogi, auto zjechało do rowu i dachowało. Kierujący samochodem osobowym Mitsubishi, prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i doprowadził do groźnego zdarzenia.

Jak powiedział nam Miejsko – Gminny Komendant OSP Mariusz Kuziel, w tym wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które wymagały przetransportowania do szpitala.

Na miejsce zadysponowano jeden wóz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, dwa z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myśliborzu, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładny przebieg i przyczyny wypadku badać będą Policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku.

monikary

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+7 #7 Guest 2018-08-07 10:01
jeszcze jedno zjazd do jeziora za LUtówkiem panie radny wstyd ale idą wybory może stanie się cud
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #6 Guest 2018-08-06 23:48
Najllepiej zgonić wszystko na złą nawierzchnię ale gdyby kierowca dostosował prędkość odpowiednio to nic takiego by się nie stało. Dużo ludzi tamtędy jeździ i jakoś nic się im nie dzieje gxnaa
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #5 Guest 2018-08-06 23:42
Jak ktoś chce się popisać jakim to się nie jest kierowcą po ledwo zdanym egzaminie to są tego skutki jeżdżąc jak wariat po tej drodze... chociaż tę drogę zna się na pamięć.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #4 Guest 2018-08-06 11:45
Droga między Rówienkiem a Równem dokładniej.Nie zmienia to faktu ,że i tak nie ma komu interweniować w sprawie stanu nawierzchni.Oczywiście ,że to droga powiatowa i mamy takich przedstawicieli jakich mamy.Oczywiście nie zmienia to faktu ,że o takich sprawach powinien informować radny gminny tego rejonu.Tylko po co???Po co kolejny problem do rozwiązania,może nikt nie będzie wspominał i jakoś będzie.Ta sama osoba żeby to najłagodniej określić pamięta o bezmyślnym przycinaniu alei lip w Lutówku co jakieś dwa lata ale o lampach ,które nie świecą też się zapomina.Dalej biedaczyna próbuje zaoszczędzić na drobiazgach bo przecież wielomilionowa inwestycja się zbliża.........Może wystarczy jeden telefon Eugeniusza który bierze za to dietę do drugiego Eugeniusza który za coś takiego dostaje wynagrodzenie z tej samej gminnej kasy i nastanie jasność.Tym razem o wiele większa grupa mieszkańców poczuje się bezpieczniej niż ostatnio i nie będzie musiała ostentacyjnie *** dziękować.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #3 Guest 2018-08-06 10:58
Jaka droga takie pobocze ; w zasadzie to trudno jedno od drugiego odróżnić dobrze ze drzewa na środku nie rosna.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #2 Guest 2018-08-06 10:38
o widzę nastąpiło odrodzenie OSP Barlinek do wyjazdów
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 Guest 2018-08-05 13:25
Auto nie wpadło do rowu tylko załapało pobocze zachaczajac o drzewo wylądowało na dachu
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież