czwartek 16 sierpnia 2018r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Ambroży

Reklama

barlinek

Zapraszamy na ostatni już weekend z Letnimi Wieczorami Filmowymi. 10 i 11 sierpnia, specjalnie na naszych Widzów, zarówno tych małych i dużych, czeka mnóstwo niespodzianek. W piątek zapraszamy na komedię „W starym, dobrym stylu” a w sobotę na blok animacji dla najmłodszych, spotkania dla widzów, rozstrzygniemy wszystkie konkursy a tegoroczne Letnie Wieczory Filmowe zakończymy horrorem.

10 sierpnia (piątek) godz. 21.30 „W starym, dobrym stylu” - Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

 

 

11 sierpnia (sobota) godz. 16.00 – 18.00:

- stoisko OTOZ Animals - nie zabraknie OTOZowego bazarku, loterii fantowej, malowania twarzy, malowania flag i innych atrakcji. Będzie wystawiony także kosz, do którego będziecie mogli wrzucać karmę dla bezdomnych zwierząt z Gminy Barlinek

- spotkanie z dietetykiem mgr Patrycją Krynicką z Fabryki Piękna Barlinek - Dietą jest WSZYSTKO czym się odżywiamy. Czy zastanawiamy się nad tym co jemy, czy nie. Czy w jakikolwiek sposób kontrolujemy nasze pożywienie, czy nie. Każdy stosuje swoją własną dietę. A z dietą jest trochę jak z głową: każdy ma swoją. I to nie jest jedyny związek diety z głową, a szczególnie diety MIND i głowy.

REKLAMA

Dieta MIND to jedno z najnowszych osiągnięć światowych specjalistów z zakresu żywienia. Jak się okazuje, jest ona niezwykle skutecznym elementem szeroko rozumianej profilaktyki prozdrowotnej oraz znacząco poprawia pracę mózgu. Zapraszam na degustację diety MIND oraz edukację żywieniową dedykowaną zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

- spotkanie z Fabryką Piękna Barlinek - bezpłatna henna i symetria brwi, diagnoza skóry twarzy, porady kosmetologiczne przez specjalistę, przedstawienie oferty firmy i nowego urządzenia do modelowania ciała Primelle, dostępnego już za kilka tygodni tylko w Fabryce Piękna Barlinek.  

- Restauracja „Strzelecka 18” ponownie poczęstuje słodkościami

- koło fortuny dla dzieci

- popcorn dla dzieci

- tuż przed seansem dla dzieci wręczymy nagrody w konkursie plastycznym i fotograficzny

11 sierpnia (sobota) godz. 18.00 „Fernando” - Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku. Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia.

 

 

11 sierpnia (sobota) godz. 21.00 – „Filmowe Grillowanie z Międzychodem” a przed samym seansem wręczymy nagrody w konkursie głównym.

11 sierpnia (sobota) godz. 21.30 „To” - Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

 

 

Przypominany, że wszystkie animacje, atrakcje, projekcje filmów oraz bajek są BEZPŁATNE!

Serdecznie zapraszamy

BOK

 

Komentarze  

0 #1 Guest 2018-08-13 17:32
A gdzie można zobaczyć listę zwycięzców?
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież