pldaenfrdeuk


 sobota 23 marca 2019r.   imieniny: Katarzyna, Piotr, Zbysław

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

10 sierpnia około godz.11, w trakcie prac melioracyjnych na polu w pobliżu miejscowości Odolanów, pomiędzy Mostkowem, a Sulimierzem doszło do wypadku. W jego efekcie przysypaniem ziemią uległ pracujący tam mężczyzny.

Jak nam powiedział oficer prasowy KPP w Myśliborzu Jacek Poleszczuk poszkodowanego, 35 - letni mieszkańca gminy Barlinek, z urazami miednicy Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala.

 

O wypadku powiadomiono prokuratora. Trwają czynności mające na celu ustalenie przyczyn tego zdarzenia.

js

 

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+12 #2 Guest 2018-08-11 13:47
A gdzie przestrzega się BHP? Każdy zakład każda firma działająca często pomija bezpieczeństwo aby szybko aby już zrobić.
Aż dojdzie do wypadku.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 Guest 2018-08-11 12:39
Tutaj BHP się kłania jeśli chodzi o tą budowę.Wykopy powinny być zabezpieczone zaporami przed osunięciem się ziemi .Dochodzenie wykaże czy zawinił wykonawca czy pracownicy.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież