pldaenfrdeuk

 niedziela 29 marca 2020r.   imieniny: Eustachy, Ostap, Wiktoryn

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Podczas Pucharu Interkontynentalnego w Ostrawie Sofia Ennaoui pobiegła na 1500 metrów. W swoim ostatnim starcie w tegorocznym sezonie nasza reprezentantka zajęła siódme miejsce.

W ten weekend m.in. złote medalistki w biegu na 400 metrów odwiedziły Kraków, gdzie były gwiazdami podczas Verva Street Racing w strefie Orlenu. Nasza zawodniczka - Sofia Ennaoui postanowiła wybrać się do czeskiej strawy, gdzie kończyła tegoroczny sezon.

 

REKLAMA

W Ostrawie zabrakło także m.in. Laury Muir, mistrzyni Europy z Berlina w biegu na 1500 metrów. W zasadzie to nasza Sofia była jedną z dwóch Europejek, które wystąpiły w tym biegu. Drugą była reprezentantka gospodarzy - Simona Vrzalova.

Na czeskim stadionie najlepsza okazała się Winny Chebet. Kenijka zwyciężyła z czasem 4:16.01. Sofia do mety dobiegła z czasem 4:22.56 i zajęła siódme miejsce. W mediach społecznościowych podkreśliła, że tym startem kończy sezon.

Dawid Lis

 

barlinek

 

Dodaj komentarz
Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.