pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

01 października w Urzędzie Miejskim w Barlinku, podpisano umowę o przyznanie pomocy ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na realizację projektu pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w Osinie”.

Umowę w towarzystwie Radnego Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Kustosza oraz Sołtysa Osiny Mirosława Przyborowskiego, podpisali Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa oraz Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński.

 

REKLAMA

Budowa świetlicy wiejskiej w Osinie na ma celu zwiększenie dostępności do wysokiej jakości usług publicznych w zakresie usług kulturalnych oraz społecznych. Termin zakończenia budowy świetlicy zaplanowano na połowę 2019 roku. Całkowita wartość projektu to 873 791,22 z w tym dofinansowanie w wysokości 500 000, 00 zł.

monikary

barlinek

Komentarze  

+5 # Guest 2018-10-06 19:58
Cytuję Guest:
A co ze świetlicą we wsi Strąpie przecież wszyscy czytaliśmy ze świetlica miala powstać do końca tego roku tak samo jak sieć kanalizacyjna i co teraz powiecie ciekawego szanowna rado i panie burmistrzu my pamietamy my was wszystkich rozliczymy przy wyborach. Pozdrawiam

powiedzą że jest w fazie projektu i że pochylą się nad problemem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2018-10-06 18:36
Wracając do Strąpia nr 14 , standardowo postawią nam dwa dodatkowe kwietniki i na Jesień zakleją ze dwie dziury na drodze ze Strąpia do Barlinka i to ma nam wystarczyć . Fakt mamy nie długo wybory i możemy odpowiednio podziękować za zrealizowanie obietnic...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 # Guest 2018-10-06 08:23
A co ze świetlicą we wsi Strąpie przecież wszyscy czytaliśmy ze świetlica miala powstać do końca tego roku tak samo jak sieć kanalizacyjna i co teraz powiecie ciekawego szanowna rado i panie burmistrzu my pamietamy my was wszystkich rozliczymy przy wyborach. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 # Guest 2018-10-03 09:55
Ten budynek po czarnej perle nie miał służyć jako świetlica dla mieszkańców? Chyba lepiej i taniej byłoby go zagospodarować. i tak tam się nic nie dzieje od dłuższego czasu, a na taką liczbę mieszkańców spokojnie wystarczy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+16 # Guest 2018-10-03 09:44
Może zamiast budować świetlicę należałoby zrobić chodnik, przynajmniej do końca Jaromierek. Miejscowość ta się rozbudowuje i przybywa mieszkańców, którzy spacerują często z małymi dziećmi wzdłuż drogi, po której pędzą auta z zawrotną prędkością. Nie czekajmy aż zdarzy się nieszczęście. W Osinie od lat stoi remiza, w której wcześniej były dyskoteki i odbywały się też uroczystości okolicznościowe, więc nie ma sensu, moim zdaniem, budowa nowej świetlicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 # Guest 2018-10-03 07:16
Pytanie kto będzie do tych świetlic chodził bo z roku na rok Polaków jest coraz mniej. W osinie stoi remiza strażacka i co z tym ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Guest 2018-10-03 05:39
Pan Burmistrz wspiera wszystko i wszystkich a tak do końca to nie wiadomo kogo i co i Kim jest. Pewnie uważa, że tak wygra... Na pewno nie wspiera PiS i nie ma z nim nic wspólnego chociaż próbuje za takiego uchodzić, za prawicowca. A co do świetlic to dobrze, że będą i naprawia się błędy z przeszłości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 # Marceli 2018-10-02 20:32
Cytuję Guest:
Cytuję Marceli:
szkoda, że wybory tak szybko przemijają......

Marcelek niech Cię wybiorą to nam w końcu pokażesz co potrafisz ;-)

ależ mnie nie trzeba zdrobniać. Jeżeli, numerze 6 wydaje ci się, że mi umniejszasz, to niech ci się wydaje. Dzieckiem nie jestem, a twój tekst nieco infantylny, trącający krótkimi, dziurawymi spodenkami.
A wracając do meritum - gamoniom wydaje się, że obecując wszystko są wiarygodni i jedynie słuszni. Boję się tych, co populizm przedkładają przed racjonalizm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-6 # Guest 2018-10-02 20:04
Burmistrz wspiera PIS i PSL.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 # Guest 2018-10-02 19:53
A co w Osinie nie może być świetlicy?
Wy w Mostkowie to chcecie mieć wszystko od razu. Tylko dlaczego w tej kadencji w Mostkowie
tak dużo zrobiono? My w Osinie nie możemy się z wami równać Przestańcie biadolić tylko doceńcie to co już macie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 # Guest 2018-10-02 19:43
Cytuję Marceli:
szkoda, że wybory tak szybko przemijają. Tam postawimy świetlicę, a tu chodniczek. Was lubimy, a tych nie trawimy. Tu można było wykłócić się o drogę a tam lament od dziesięcioleci odbija się od muru obojętności. Niech wybory (a przynajmniej te 6 miesięcy przed aktem skreślania) trwają jak najdłużej!!! Niech trwają wiecznie !!! Niech żyją!!!

Marcelek niech Cię wybiorą to nam w końcu pokażesz co potrafisz ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 # Guest 2018-10-02 19:10
Włodarze miasta mówią, że w Mostkowie jest szkoła to nie potrzebna jest świetlica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Marceli 2018-10-02 18:39
szkoda, że wybory tak szybko przemijają. Tam postawimy świetlicę, a tu chodniczek. Was lubimy, a tych nie trawimy. Tu można było wykłócić się o drogę a tam lament od dziesięcioleci odbija się od muru obojętności. Niech wybory (a przynajmniej te 6 miesięcy przed aktem skreślania) trwają jak najdłużej!!! Niech trwają wiecznie !!! Niech żyją!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 # Guest 2018-10-02 16:17
Cytuję Guest:
A kiedy w mostkowie

przed następnymi wyborami....podobnie jak te 340 metrów asfaltowej drogi które dla wsi zrobiono
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi