pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Zapraszamy na pełen zabawy Międzynarodowy Dzień Dziewczynek w Barlinku! W sobotę, 13 października! Od rana do późnego popołudnia! Wybierz warsztat dla swojej córki (6-12 lat).

 

 

 

 • HEJ W GÓRĘ! - świat z góry może wyglądać zupełnie inaczej! Niejedna kobieta to już Wam powie. Może i Wasze córeczki chciałby sprawdzić jak to jest się wspinać?
 • TA MUZYKA TEŻ JEST DLA DZIEWCZYNEK - czy zestaw muzyka+dziewczyna to tylko delikatne balladowe brzmienia i wokalne eksperymenty? Studio nagraniowe pełne kabli, urządzeń, pokręteł? Perkusja, gitara basowa? Niech pękają struny!
 • SIŁACZKA - Dziewczynki mogą być silne! Pippi była! Niech i one przekonają się, czy sporty siłowe dają im frajdę.
 • MAESTRA - zdrobniale i niesłusznie zwany MAJSTERkowaniem. Nazwijmy rzecz odważnie - będzie to praca z cudownym, ciepłym i podatnym drewnem, której granicami będzie tylko wyobraźnia twórcy.
 • DRYBLING TEŻ JEST DLA DZIEWCZYNEK. Szybkość i spryt to drugie imiona Waszych córek? Ten piłkarski warsztat jest dla NICH.
 • J-E-S-T-E-M T-W-O-I-M R-O-B-O-T-EM - a gdyby tak zostać inżynierką? Roboty, algorytmy, kodowanie? Phi, łatwizna - tak powie Wasza córka - programistka, po wybraniu tego warsztatu.
 • W CIEMNYM, CIEMNYM LESIE - Fascynuje ją życie lasu? Przygoda brzmi dla niej cudnie? A co powiecie na nocną wyprawę? Podczas tego warsztatu dziewczynki przywitają świt w lesie!

Wybierz spotkanie dla siebie:

 • I DZIEWCZYNKA, I CHŁOPIEC - CZŁOWIEK PEŁEN MOCY - czujecie, że dobre rady sąsiadki nie wspierają waszych dzieci? Zamiast się niepokoić posłuchajcie specjalisty spotkanie dla rodziców
 • JAKA KSIĄŻKA, JAKI FILM - CO WYBRAĆ DLA NASZYCH DZIECI? Kolejna książka kurzy się w kącie? Kreskówka nie bawi nikogo? Na spotkaniu porozmawiamy o tych dziełach, które budzą w dzieciach emocje. Spotkanie dla dorosłych.

Przyjdźcie razem na atrakcje dla wszystkich dzieci i dorosłych:

 • SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ ANNĄ DZIEWIT MELLER - pisarką, dziennikarką, autorką książek, także dla dzieci i młodzieży - “Damy, dziewuchy, dziewczyny - historia w spódnicy” oraz “Damy, dziewuchy, dziewczyny - podróże w spódnicy.
 • KONCERT MUZYKÓW ZESPOŁU DOCTOR FISHER, wykonawców muzyki do spektakli Teatru Pleciuga pt. Pippi Piratka oraz gościnnie JOANNY ZAWŁOCKIEJ wokalistki projektu “Budyń Julka Tuwima

REKLAMA

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia.
Na warsztaty dla dziewczynek obowiązują zapisy!
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 534 392 943
Szczegółowy plan dnia, przedstawimy Państwu wkrótce!

Organizator Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni - MDK”

Więcej informacji o festiwalu, opisy aktywności i informacje o prowadzących warsztaty na blogu tazabawa.bogspot.com lub na FB.

barlinek

Serdecznie zapraszamy!

Festiwal “Ta zabawa też jest dla dziewczynek” jest realizowany w ramach programu marszałkowskiego Społecznik.

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

 

barlinek

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież