pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. Już niedługo wspólnie wybierzemy osoby reprezentujące interesy naszego miasta, gminy, powiatu i województwa. Warto, aby każdy z nas miał w tym swój udział. Głos każdego z nas jest tak samo ważny, dlatego tak istotne jest, aby nikogo nie zabrakło przy urnach wyborczych 21 października 2018 r.

 

 

Nasz Komitet Wyborczy nazwaliśmy „Inicjatywa dla Barlinka”. Jedenaście osób z pomysłami, dla których przyszłość naszego miasta jest priorytetem. Jedenaście osób, które swoim zaangażowaniem chcą udowodnić, że Barlinek może i zasługuje na więcej. Jedenaście osób, które swoim optymizmem, znalazły setki, a nawet tysiące sympatyków, którzy razem z nami, ramię w ramię, chcą zmieniać Barlinek.

Jesteśmy przekonani, że wspólne rozmawianie, konsultowanie, wymiana poglądów zrodzi rozwiązania, które nadadzą właściwy kierunek rozwoju naszej Gminy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego też otworzyliśmy miejsce, gdzie przy gorącej kawie, opowiemy Wam o nas, naszych celach i ideach, a przede wszystkim o naszych rozwiązaniach. Wierzymy, że chcieć to móc, a wspólnymi siłami zdziałamy więcej. Zapraszamy więc do rozmowy przy gorącej kawie w Inicjatywa Cafe przy Alei 1 Maja 5 codziennie w godzinach od 12.00 do 20.00, tak by z całkowitym przekonaniem i pełną świadomością dokonali Państwo właściwego wyboru 21 października 2018 r.

barlinek

Zachęcamy do wsparcia KWW Inicjatywa dla Barlinka.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności i dziękujemy za każdy głos.

Kandydat na Burmistrza Barlinka

Cezary Krzyżanowski

 

barlinek

barlinek

 

barlinek

barlinek

barlinek

 

 [Artykuł sponsorowany]