pldaenfrdeuk


 środa 19 grudnia 2018r.   imieniny: Abraham, Beniamin, Dariusz

Reklama

barlinek

O ulicy Wyspiańskiego mówił w trakcie ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej radny Tomasz Strychalski. Na prośbę mieszkańców wspomnianej ulicy zwracał m.in. uwagę na zbyt szybko jeżdżące po niej samochodu i tym samym obawy mieszkańców o swoje bezpieczeństwo.

Prosił burmistrza Barlinka o zajęcie się tematem. Dariusz Zieliński odpowiadał. - Musimy przeanalizować tam sytuację. Być może potrzebna jest zmiana organizacji ruchu, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Ewentualnie wprowadzić jakiś spowalniacz. Na pewno nad tematem się pochylimy tym bardziej, że mieszkańcy równoległej ulicy, Moniuszki zgłaszają także problemy.

REKLAMA

Chodzi m.in. o prędkość i auta parkujące na wysokości kościoła. Wydaje mi się, że w tym rejonie problem musimy rozwiązać kompleksowo. Mam nadzieję, że problemy chociażby z nadmierną prędkością ustaną po zakończeniu inwestycji, przebudowy ulicy M. Curie Skłodowskiej. - A stanie się to w niedługim czasie - podkreślał burmistrz.

js

 

Komentarze  

0 #15 Guest 2018-10-08 07:14
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Przyjdźcie rano przed godz.8 na ul.Sienkiewicza.Kierowcy busów gonią nie patrząc,że jest znak strefa zamieszkania.Na spowalniaczu nawet nie folgują .Nie tylko oni mają gdzieś 20 km/h.

Proponuję o godz. 7:45 posypać drogę papiakami!

Nie kuś bo możesz się kiedyś zdziwić
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #14 Guest 2018-10-06 20:50
Cytuję Guest:
Przyjdźcie rano przed godz.8 na ul.Sienkiewicza.Kierowcy busów gonią nie patrząc,że jest znak strefa zamieszkania.Na spowalniaczu nawet nie folgują .Nie tylko oni mają gdzieś 20 km/h.

Proponuję o godz. 7:45 posypać drogę papiakami!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #13 Guest 2018-10-06 12:23
Nie tylko w miescie jeżdżą szybko. Nikt nie myśli też o wioskach. Każdy jeździ jak mu sie podoba. Tylko nikt nie patrzy na to że sa małe dzieci. Prosząc o progi zwalniające gmina ma to gdzieś. Przed wyborami obiecaja zlote góry, a po wyborach cisza.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #12 Guest 2018-10-06 06:46
problem ,na przemysłowej 1 Przejście po pasach podczas wyjścia z zakładu Barlinek Inwestycje .Tam się dzieje każdy pojazd jedzie ,szybkością większą jaką powinien ,,a jest dozwolona 30 -na/h .Tylko czekać na tragedie .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #11 Guest 2018-10-05 23:18
przed wyborami ujawnia się w wielu radnych moc działania
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #10 Guest 2018-10-05 20:09
A ja widzę problem w Strąpiu, którym w ogóle nikt się nie interesuje. Jedna strona wioski ma lustro, druga już nie a wyjeżdżając na główną drogę nic nie widzimy... Kilka razy wiałem już przed pędzącym główną drogą autem - bo po co zwalniać na wsi??? Prośby do sołtysa nic nie dały - jego odpowiedź BRAK PIENIĘDZY. Oby nikt tego życiem nie przypłacił kiedyś... A wystarczyłoby postawić lustro lub zrobić progi zwalniające... Może tym by się radni zajęli? Fajnie byłoby gdyby zainteresowali się nie tylko Barlinkiem...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #9 Guest 2018-10-05 19:59
Na ulicy Przemysłowej 1 ,wejście do zakładu Barlinek Inwestycje na drodze obowiązuje 30 na godzinę ale przejść przez drogę to graniczy z cudem wszystkie samochody tam jadące to ile fabryka da - tylko czekać na tragedię .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #8 Mały Kazio 2018-10-05 17:19
Nie chcą widzieć problemu z parkowaniem i prędkością, bo tak wygodnie. Na Zielnej brak linii środkowych, bo po co. Brak miejsc z dozwolonym parkowaniem - obecnie obowiązuje partyzantka miejska tj kto kogo podejdzie...
Św. Bonifacego woła o pomstę i ograniczenia, szczególnie na łuku - ale po co? Lepiej nic nie robić, ludziska powściekają się, a później im przejdzie ... na dzieci
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #7 Guest 2018-10-05 10:54
Przyjdźcie rano przed godz.8 na ul.Sienkiewicza.Kierowcy busów gonią nie patrząc,że jest znak strefa zamieszkania.Na spowalniaczu nawet nie folgują .Nie tylko oni mają gdzieś 20 km/h.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+24 #6 Guest 2018-10-05 10:22
No u nas to coś strasznego z tym parkowaniem. Slalomy są praktycznie na każdej uliczce i nikt nic z tym nie robi! To samo na tej ulicy koło Lidla. Chcąc przejechać dalej do przedszkola, czy panoramy trzeba czekać aż naprzeciw nikt nie będzie jechał... Najgorsze jest to, że obok jest wielki parking, ale to o 10m drogi więcej do klatki!
Cytować | Zgłoś administratorowi