pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Świętujemy na całego! Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na energetyczny koncert! W ramach festiwalu pt. “Ta zabawa też jest dla dziewczynek” zagra dla Was Doctor Fisher - grupa powołana do życia przy okazji produkcji muzyki Piotra Klimka, pisanej na potrzeby spektakli teatralnych do tekstów Konrada Dworakowskiego.

Głównym produktem koncertowym zespołu są piosenki z płyty "Pippi Piratka", wydanej w 2008 roku nakładem Teatru Lalek Pleciuga z okazji premiery spektaklu "Pippi Pończoszanka”.
Piosenki traktują o miłości, wolności, niezależności i przestrzeni dla dziecka, o której tak często jako dorośli zapominamy!

 

Grupa Doctor Fisher została uformowana w 2004 roku, a jej obecny skład stanowią:
Bartłomiej Orłowski - gitary, śpiew
Tomasz Nawrocki - bębny
Jarek Izdepski - bas
Borys Sawaszkiewicz - klawisze, śpiew

Gościnnie z zespołem wystąpi zawsze znakomita i żywiołowa Asia Zawłocka - (ex Miąższ) - wokalistka projektu Budyń Julka Tuwima, z którego kilka piosenek również usłyszycie.

Zapraszamy w sobotę, 13 października o godz. 17.30 do ECS w Barlinku na ul. Leśną 1

 

REKLAMA

 

Anna Dziewit - Meller w Barlinku. Spotkanie autorskie

Do wspólnego świętowania podczas festiwalu "Ta zabawa też jest dla dziewczynek" nasze stowarzyszenie zaprosiło sporo ciekawych osób. Jedną z nich jest pani Anna Dziewit - Meller.

Dziennikarka, pisarka, autorka książek - także dla dzieci i młodzieży m.in. "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy" oraz "Damy, dziewuchy, dziewczyny. Podróże w spódnicy".

Zapraszamy dzieci i młodzież - dziewczynki i chłopców oraz dorosłych sympatyków twórczości pani Anny Dziewit - Meller na spotkanie z autorką! 13 października o godz. 16.00 w ECS na ul. Leśnej 1.

Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni – MDK”

 

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież