pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego obchodzony jest niezmiennie od wielu lat 10 października. Jest to jedno z głównych przedsięwzięć, które koncentruje się na sferze zdrowia psychicznego i propaguje ten bardzo ważny aspekt życia ludzkiego.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Osinie prowadzony przez panią Grażynę Matysiak- Domachowską w tym roku zaprosił do współpracy przy heppeningu Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny Szpitala w Barlinku oraz jego dyrektora pana Arkadiusza Cysek.

 

REKLAMA

 

Akcja, która odbyła się na Rynku Miejskim w Barlinku miała na celu zwrócenie uwagi i pogłębienie świadomości społecznej dotyczącej problematyki związanej właśnie z kondycją psychiczną. Środowiskowy Dom Samopomocy główny nacisk w swojej działalności kładzie na walkę z ostracyzmem i stereotypami, a przy tym zachęca zdrowe jednostki, aby czynnie pomagały w funkcjonowaniu osób z problemami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z placówką w walce o pozytywne postrzeganie osób z zaburzeniami psychicznymi i ich godne miejsce w naszym społeczeństwie. Środowiskowy Dom Samopomocy Osina 19 a, 74-320 Barlinek Tel. 957462315, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież