pldaenfrdeuk

 środa 19 czerwca 2019r.   imieniny: Borzysław, Gerwazy, Sylweriusz

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W najbliższą sobotę 13 października na własnym stadionie zagrają barlineccy pogoniarze z Centrum Rozwoju Sportu, występujący w szczecińskiej A klasie grupa południowa. Kolejnym przeciwnikiem naszych piłkarzy na własnym obiekcie będzie ekipa Stali Lipiany, która zajmuje 13 lokatę w tabeli z dorobkiem 7 punków.

Ponadto na stadionie pojawią się piłkarze z ISF Pogoń Barlinek oraz dzieci z Barlineckiej Akademii Karate, oni wyprowadzą obie ekipy na boisko.

 

REKLAMA

 

Pierwszy gwizdek sędziego przy ul. Sportowej 2 o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego, wstęp 5zł.

Zapraszamy.

CRS

barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież