pldaenfrdeuk

 czwartek 21 lutego 2019r.   imieniny: Feliks, Teodor, Wyszeniega

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W najbliższą sobotę 13 października na własnym stadionie zagrają barlineccy pogoniarze z Centrum Rozwoju Sportu, występujący w szczecińskiej A klasie grupa południowa. Kolejnym przeciwnikiem naszych piłkarzy na własnym obiekcie będzie ekipa Stali Lipiany, która zajmuje 13 lokatę w tabeli z dorobkiem 7 punków.

Ponadto na stadionie pojawią się piłkarze z ISF Pogoń Barlinek oraz dzieci z Barlineckiej Akademii Karate, oni wyprowadzą obie ekipy na boisko.

 

REKLAMA

 

Pierwszy gwizdek sędziego przy ul. Sportowej 2 o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski im. Bronisława Bagińskiego, wstęp 5zł.

Zapraszamy.

CRS

barlinek

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież