pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

Jedna z największych imprez sportowych w Polsce - liga przełajowych wyścigów rowerowych, zagościła w Barlinku. 27 października na terenie starych zakładów drzewnych, wystartował II etap wyścigu SCOTT Cyclocross Challenge 2018/2019.

I etap odbył się kilka dni temu w Choszcznie a kolejne zaplanowano w Szczecinku, Myśliborzu, Policach, Nowogardzie, Słubicach oraz Strzelcach Krajeńskich. Barlinecka trasa usytuowana była m.in. po części na terenie starych zakładów drzewnych, parku przy cmentarzu i Górce Żydowskiej.

 

REKLAMA

 

Nie brakowało slalomów, podbiegów i przeskoków, zmuszających niejednokrotnie do zejścia z roweru. Bardzo widowiskowy, co podkreślali kibice, był odcinek tuż przed wjazdem na Górkę Żydowską. Tam zawodnicy najpierw musieli wykonać kilka slalomów między taśmami, przeskoczyć nad kłodami, wjechać pod dość stromą górkę a później zsiąść z roweru i wnieść go po schodach.

 

Wyścig SCOTT Cyclocross Challenge, składa się z dwóch konkurencji – rowery przełajowe i rowery MTB. W tej pierwszej udział wzięło 59 osób a w tej drugiej 13. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale. Zwycięzców całej ligi poznamy dopiero w styczniu, po zakończeniu cyklu. Organizatorem II etapu SCOTT Cyclocross Challenge w Barlinku, była Barlinecka Grupa Kolarska.

monikary

 

 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Komentarze  

+1 #4 Guest 2018-11-02 13:16
Super impreza! Super zdjęcia! Aż dziwne, że nikt nie zaprosił Burmistrza i radnych, żeby ustawili się do fotek ze zwycięzcami :) Albo Królowej Puszczy Barlineckiej. Jak ktoś słusznie zauważył, to świetna promocja miasta. I nikogo z włodarzy nie było??? Dziwne.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 Guest 2018-10-29 07:38
Świetna promocja dla miasta, ciekawa trasa, brawo za organizację. Więcej takich imprez i byłoby super jakby była wcześniej informacja na Barlinek24 o nadchodzących eventach tego typu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #2 jacuś 2018-10-28 07:58
super impreza
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Guest 2018-10-27 21:38
Fajne są takie zawody kiedy KWA ściga się między sobą.
Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież