pldaenfrdeuk

 piątek 19 kwietnia 2019r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W Gorzowie Wielkopolskim w niedzielę odbyła się gala West Fighting MMA 4. W walce K1 do 81 kg Olek pokonał reprezentanta gospodarzy - Tomasza Tomalę. Był to ostatni pojedynek w formule K1 podczas niedzielnej gali. Wereśniak od początku uzyskiwał przewagę, choć jako pierwszy potrzebował przerwy medycznej, aby zatamować krwotok z nosa.

Zawodnik Boran Team Barlinek wrócił jednak do walki i kontynuował ataki na Tomasza Tomalę, przedstawiciela Biegański Jamniuk Gorzów. Gospodarze liczyli na zwycięstwo swojego zawodnika, jednak rywal z Barlinka nie miał zamiaru odpuścić. Po jednym z trafień Olka jego przeciwnik miał rozcięty łuk brwiowy i sędzia zdecydował się zakończyć pojedynek przed czasem.

 

REKLAMA

 

Wcześniej walczyli także kadeci w formule K1. Wśród nich było dwóch reprezentantów Akademii Sportów Walki Boran Team: Kacper Wilkowski i Szymon Rodziewicz. Pierwszy z nich stoczył dwie wyrównane rundy z Kacprem Sobkowiakiem i ostatecznie ich walka zakończyła się remisem. Szymon rywalizował z Jakubem Pawłowskim na dystansie trzech rund, z czego dwie rozstrzygnął na swoją korzyść i ostatecznie wygrał na punkty 30:28.

Dawid Lis

 

 

 

 

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież